Uličník je zpět v Praze 4
26. srpna 2025 15:38
Autobus se poprvé po prázdninách objeví 3. září od 13 hodin před ZŠ Poláčkova.
Dále bude k dispozici dětem a dospívajícím v následujícím harmonogramu:
Pondělí od 13–18 hodin
sudý týden u ZŠ Ohradní
lichý týden Roztylské náměstí
Středa od 13 – 18 hodin
sudý týden před ZŠ Poláčkova
lichý týden před ZŠ Jílovská
„Výhodou autobusu Uličník je, že ho můžeme dětem postavit přímo před školu. Navíc nenabízí jen pomoc nebo radu, ale děti si v něm můžou i udělat domácí úkoly,“ uvedla předsedkyně Výboru pro bezpečnost Zastupitelstva MČ Praha 4 Lucie Michková (ODS).
Vstup je zdarma. Klub je otevřený všem dětem a mladým lidem od 13 do 21 let bez ohledu na jejich sociální nebo ekonomické zázemí.
Provozovatelem autobusu je organizace R-mosty. Projekt byl podpořen z grantu hlavního města Prahy v oblasti prevence kriminality na rok 2025.

Přidejte si nás na domovskou