dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražská politika

Ulice v Suchdole dostanou novou kanalizaci

Některé ulice v městské části Praha – Suchdol budou připojeny na veřejnou kanalizační síť. Rada hl. m. Prahy chválila dvě veřejné zakázky, jejichž předmětem je vybudování gravitačních uličních stok a veřejných částí přípojek.

První veřejnou zakázkou je doplněn projekt výstavby gravitačních uličních stok a veřejných částí přípojek, které jsou nutné k odvedení splaškových vod v oblasti Budovce na území Suchdola. Jedná se o stoky v ulici Kamýcká, Lysolajská, Budyňská, Výjezdní, Suchdolská, Májová, Osvobození a Stehlíkova. Zakázku zde získala společnost Aga-Letiště s nabídkovou cenou 1 285 000 Kč bez DPH.

Předmětem druhé zakázky je výstavba splaškové kanalizace a veřejné části domovních přípojek v části ulic Pod Rybníčkem, Ke Kozím hřbetům a Bažantní. Splašková kanalizace je navržena gravitační se vstupními šachtami a je ukončena napojením na stávající kanalizaci v ulici Pod Rybníčkem.  Výstavba bude vedena ve stávající komunikaci. Zakázku získala společnost Čermák a Hrachovec s nabídkovou cenou 4 569 158,69 Kč bez DPH.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru