dnes
Sobota - zatazeno
12°C
zítra
Neděle - skorojasno
11°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
12°C
Pražská doprava

Ulice v Kolodějích projdou rekonstrukcí

Rada Prahy dnes rozhodla o vítězi veřejné zakázky na opravu komunikací v ulicích Podzámecká, K Jízdárně, Úvozová, U Kosinů, Sedlovická, Synkovická, K Sibřině, Dobřanská, Kounovská, Kvasinská a Bohdašínská v městské části Praha – Koloděje.   

Vítězem veřejné zakázky se stala společnost Ekologické a inženýrské stavby, s. r. o. s nabídkovou cenou 44 920 000 korun bez DPH.

Živičný kryt komunikací je nadměrně porušen provozem a stavebními pracemi po pokládce inženýrských sítí. Odvodnění komunikací je částečně nefunkční, a v některých místech i kapacitně nedostačující. Stávající splašková kanalizace již nevyhovuje současným podmínkám provozu.

Rekonstrukcí dojde ke zvýšení bezpečnosti provozu, usměrnění dopravy v daném území, zvýšení urbanistického rázu dané lokality a zlepšení technické vybavenosti pro obyvatele MČ Praha – Koloděje. Součástí stavby je i řešení likvidace dešťových vod, rekonstrukce stávající splaškové kanalizace, výstavba spojovacího chodníku mezi ulicemi K Sibřině a V Lipách, přeložky sdělovacích kabelů a zařízení veřejného osvětlení.Na Českobrodské bude omezena doprava

Včera v 07:20

Od pondělí 18. února bude pokračovat rekonstrukce Českobrodské ulice. Práce na 300 metrů dlouhém úseku komunikace a jejím okolí ve středu Běchovic, které si vyžádají nezbytná dopravní opatření, potrvají do konce června. 

Bubenečský tunel bude v sobotu uzavřen

11. února 2019 v 16:36

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie bude Bubenečský tunel uzavřen od soboty 16. února od 23 hodin do neděle 17. února do 5 hodin.

V Černokostelecké a Saratovské ulici bude omezen provoz

9. února 2019 v 08:00

Od 11. do 17. února bude částečně omezen provoz na Černokostelecké a Saratovské ulici. Důvodem je přeložka kabelů.

Tunel Mrázova čeká čištění kamer, bude uzavřen

7. února 2019 v 17:33

Z důvodu čištění kamer bude probíhat úplná uzávěra tunelu Mrázova od soboty 9. února od 23 hodin do neděle 10. února do 5 hodin.  

Vítězné náměstí – Nádraží Podbaba: Nedělní přerušení provozu tramvají

4. února 2019 ve 14:36

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v neděli 10. února od 7:30 hodin do 12:30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Vítězné náměstí – Nádraží Podbaba.

Ládví C: Dočasné omezení přístupu imobilních osob ve stanici metra

3. února 2019 ve 13:05

Z důvodu opravy osobního výtahu mezi nástupištěm a uliční úrovní dochází od pondělí 4. února do odvolání – předpoklad první polovina února, k dočasnému omezení přístupu imobilních osob do stanice metra C – Ládví.

Další články
Nahoru