dnes
Středa - polojasno
13°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
15°C
pozítří
Pátek - zatazeno
14°C
Pražská doprava

Ulice v Kolodějích projdou rekonstrukcí

Rada Prahy dnes rozhodla o vítězi veřejné zakázky na opravu komunikací v ulicích Podzámecká, K Jízdárně, Úvozová, U Kosinů, Sedlovická, Synkovická, K Sibřině, Dobřanská, Kounovská, Kvasinská a Bohdašínská v městské části Praha – Koloděje.   

Vítězem veřejné zakázky se stala společnost Ekologické a inženýrské stavby, s. r. o. s nabídkovou cenou 44 920 000 korun bez DPH.

Živičný kryt komunikací je nadměrně porušen provozem a stavebními pracemi po pokládce inženýrských sítí. Odvodnění komunikací je částečně nefunkční, a v některých místech i kapacitně nedostačující. Stávající splašková kanalizace již nevyhovuje současným podmínkám provozu.

Rekonstrukcí dojde ke zvýšení bezpečnosti provozu, usměrnění dopravy v daném území, zvýšení urbanistického rázu dané lokality a zlepšení technické vybavenosti pro obyvatele MČ Praha – Koloděje. Součástí stavby je i řešení likvidace dešťových vod, rekonstrukce stávající splaškové kanalizace, výstavba spojovacího chodníku mezi ulicemi K Sibřině a V Lipách, přeložky sdělovacích kabelů a zařízení veřejného osvětlení.Bubenečský tunel bude ze soboty na neděli zcela uzavřen

22. října 2018 v 11:19

Od soboty 27. října od 23 hodin do neděle 28. října do 5 hodin bude uzavřen Bubenečský tunel. Objížďka je vedena po trase: Milady Horákové, Veletržní, Dukelských hrdinů, U Výstaviště, Partyzánská, Trojský most

Roztyly C: Omezení přístupu imobilních osob ve stanici metra

21. října 2018 v 09:27

Z důvodu provádění zátěžové zkoušky osobního výtahu mezi nástupištěm a vestibulem stanice dojde ve čtvrtek 25. října od 10 do 12 hodin k dočasnému omezení přístupu imobilních osob ve stanici metra Roztyly na trase C.

Dopravní omezení v Podbabské a Papírenské v Praze 6

17. října 2018 ve 14:01

Z důvodu budování hradidlové komory u břehu Vltavy, která do budoucna zabrání zaplavování nejníže položené části komunikace pod mostem, probíhají v úseku stavební práce. Jsou zde umístěny dočasné semafory, které řídí dopravu. 

Čtyři noci bude uzavřen Letenský tunel

15. října 2018 ve 22:39

Z důvodu údržby a mytí tunelu bude uzavřen Letenský tunel od 17. října do 21. října vždy v noci od 23 hodin do 5 hodin.

Nepojedou tramvaje křižovatkou Lazarská a Spálená

14. října 2018 v 07:41

Z důvodu opravy tramvajové trati na křižovatce ulic Lazarská a Spálená dochází od čtvrtka 18. října od 4:30 hodin do pondělí 29. října do 4:30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Lazarská–Jindřišská.

Další články
Nahoru