dnes
Úterý - snih-dest
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
4°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
0°C
Pražská doprava

Ulice v Kolodějích projdou rekonstrukcí

Rada Prahy dnes rozhodla o vítězi veřejné zakázky na opravu komunikací v ulicích Podzámecká, K Jízdárně, Úvozová, U Kosinů, Sedlovická, Synkovická, K Sibřině, Dobřanská, Kounovská, Kvasinská a Bohdašínská v městské části Praha – Koloděje.   

Vítězem veřejné zakázky se stala společnost Ekologické a inženýrské stavby, s. r. o. s nabídkovou cenou 44 920 000 korun bez DPH.

Živičný kryt komunikací je nadměrně porušen provozem a stavebními pracemi po pokládce inženýrských sítí. Odvodnění komunikací je částečně nefunkční, a v některých místech i kapacitně nedostačující. Stávající splašková kanalizace již nevyhovuje současným podmínkám provozu.

Rekonstrukcí dojde ke zvýšení bezpečnosti provozu, usměrnění dopravy v daném území, zvýšení urbanistického rázu dané lokality a zlepšení technické vybavenosti pro obyvatele MČ Praha – Koloděje. Součástí stavby je i řešení likvidace dešťových vod, rekonstrukce stávající splaškové kanalizace, výstavba spojovacího chodníku mezi ulicemi K Sibřině a V Lipách, přeložky sdělovacích kabelů a zařízení veřejného osvětlení.V tunelu Mrázovka se budou čistit kamery

4. prosince 2018 v 11:20

Od soboty 8. prosince od 23 hodin do neděle 9. prosince do 5 hodin bude z důvodu čistění kamer tunel uzavřen.

Nové jednosměrky na Břevnově

4. prosince 2018 v 08:31

V Praze 6 aktuálně probíhá instalace dopravního značení k realizaci projektu zón placeného stání, jehož součástí je i nová úprava směrovosti komunikací v lokalitě Břevnov, konkrétně v oblasti ohraničené ulicemi Bělohorská, Tomanova a Liborova.

Od středy se uzavře ulice K Nedvězí

3. prosince 2018 ve 13:26

Ve středu 5. prosince začne Technická správa komunikací s opravou komunikace K Nedvězí v úseku Do Dolnic – Pánkova.  Práce jsou naplánovány do 21. prosince.

Údržba a kontrola technologie uzavřou Brusnický a Dejvický tunel

3. prosince 2018 v 09:55

Pravidelná údržba a kontrola technologie tunelů bude probíhat od 8. prosince od 23 hodin do 9. prosince do 5 hodin. Tunely budou v této době uzavřena a objížďka bude vedena ulicemi Patočkova, Milady Horákové.

Další články
Nahoru