dnes
Neděle - oblacno
20°C
zítra
Pondělí - oblacno
24°C
pozítří
Úterý - oblacno
25°C
Pražské krimi

Ukradli z auta lůžkoviny a polštáře

Dnes v noci přijali strážníci z Prahy 3 oznámení, že  u vysokoškolských kolejí se měly dvě osoby vloupat do zaparkovaného auta. Oznamovatel sdělil i přesný popis muže a ženy, takže pro hlídku nebyl velkým problém dvojici podezřelých osob vypátrat.

Strážníci povedenou dvojku nakonec nalezli v nedalekém parku. Ženu, která nesla velký plastový koš s lůžkovinami a polštáři i podezřelého muže hlídka přivedla zpět k autu. „Oznamovatel na  místě potvrdil, že se jedná o osoby, které se měly do vozidla vloupat,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

V dodávce s rozbitým oknem zadních dveří se navíc nacházely další polštáře a lůžkoviny. Hlídka muže a ženu omezila pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a  přivolala na místo Policii ČR. Ta si následně celou věc převzala k dalšímu šetření.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru