Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 10°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 14°C
Pátek 14. 5. 2021
Svátek má Bonifác
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Uklízelo se okolí Hostivařské přehrady, do brigády se zapojili i politici z Prahy 11
Dnes dopoledne se uklízelo mezi konečnou autobusů Háje a Hostivařskou přehradou. Foto: Praha 11 /3X/

Uklízelo se okolí Hostivařské přehrady, do brigády se zapojili i politici z Prahy 11

Zastupitelé Prahy 11 a další účastníci dnes zopakovali svoji brigádu z podzimu 2019 a během dopoledne a poledne odnesli hromady odpadků z oblasti mezi konečnou autobusů Háje a Hostivařskou přehradou.

Brigády se zúčastnili starosta jedenácté městské části, všichni tři místostarostové, radní, další zastupitelé a představitelé koaličních stran i občané Prahy 11, kteří zareagovali na pozvání z minulého týdne.

Všichni čistili pozemky, které nepatří Praze ani nejsou svěřeny Praze 11 a i kvůli značnému výskytu bezdomovců dlouhodobě trpí nepořádkem.

uklid-4-2021-lidi

Podařilo se vyčistit cestu k přehradě a její nejbližší okolí. O problémech této oblasti a o tom, co je v moci radnice s nimi dělat, bude jednat vedení Prahy 11 v pondělí.

uklid-4-2021-kontejner
Praha 5: Veřejné fórum Strategie 2030+

Včera ve 13:01

Strategický dokument, který detailně popisuje rozvoj městské části v šesti klíčových oblastech, se postupně představí veřejnosti a v červnu jej čeká schvalování na zastupitelstvu.

Praha 5 opět podpoří projekt Aktivní město. Rodiče dostanou příspěvek na akce pro děti

Včera ve 12:04

Celkem 1,2 milionu korun uvolní městská část Praha 5 rodičům, kteří se rozhodnout poslat dítě na tábor, sportovní soustředění či jinou vzdělávací aktivitu. Navazuje tak na loňský pilotní program podpory volnočasových aktivit dětí, který se setkal s pozitivním ohlasem...

Praha 4 zná výsledky ankety k možnostem revitalizace Tyršova vrchu a Bohdalce

12. května 2021 v 16:55

Anketa, které se zúčastnilo 344 respondentů ukázala, že oba vrchy slouží především jako místo procházek, venčení psů a kondičního běhu obyvatel okolí. Většina respondentů žije v blízkém okolí, žádný respondent nebydlí mimo Prahu 4 nebo Prahu 10.

S online mítinky počítá radnice Prahy 5 i do budoucna

12. května 2021 ve 12:33

Během březnového lockdownu uspořádala radnice Prahy 5 hned čtyři distanční setkání s občany. Překvapila nejen účast, ale také věcnost a celková úroveň jednání.

Další články
Nahoru