Dnes Pondělí - oblacno 2°C
Zítra Úterý - snih 1°C
Pondělí 25. 1. 2021
Svátek má Miloš
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Ujel od dopravní nehody v kradeném autě

Pražští policisté včera zadrželi řidiče, který ujel od dopravní nehody v odcizeném autě. Řidič byl pod vlivem drog a měl platný zákaz řízení.

Včera krátce před polednem přijal operační důstojník oznámení o dopravní nehodě v ulici Povltavská v Praze 7. Oznamovatel uvedl, že do něho nabouralo stříbrné vozidlo a následně z místa vysokou rychlostí ujelo. Oznamovatel vůz pronásledoval a informoval operačního důstojníka o jeho pohybu. Operační ihned na místo vyslal nejbližší policejní hlídky, kdy policisté z Prahy I vozidlo i řidiče vypátrali v Cukrovarnické ulici v Praze 6. Jelikož podezřelý neuposlechnul výzev, použili policisté proti muži donucovací prostředky a následně ho omezili na osobní svobodě.

Policisté na místě zjistili, že vozidlo, které způsobilo dopravní nehodu, bylo odcizeno v neděli 13. prosince v Praze 4. Řidič, který ho řídil, byl pod vlivem drog, měl platný zákaz řízení a bohatou kriminální minulost. Navíc u něj kolegové nalezli větší množství omamných a psychotropních látek. Z tohoto důvodů byl čtyřiapadesátiletý podezřelý převezen na policejní služebnu, kde si vyslechl podezření ze spáchání trestných činů maření úředního rozhodnutí a vykázání, neoprávněné užívání cizí věci a přechovávání omamných a psychotropních látek a jedu, za což mu v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Celým případem se zabývají kriminalisté, kteří budou zjišťovat i skutečnost, jak se k odcizenému


Hořel částečně devastovaný byt

22. ledna 2021 ve 14:40

Hodinu a dvanáct minut po dnešní půlnoci zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči u požáru bytu obytného domu v suchdolské ulici K Háji.

Další články
Nahoru