Dnes Středa - zatazeno 0°C
Zítra Čtvrtek - snih 0°C
Středa 8. 12. 2021
Svátek má Květoslava
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Komentáře

Udženija: Mně tento krok vedení Prahy přijde postavený na hlavu

Městská policie v Praze od začátku roku seškrtala počet tabulkových míst o 220 na celkových 2300. Podle předsedkyně klubu zastupitelů za ODS Alexandry Udženiji takový krok přišel v době, kdy by se naopak měl počet strážníků zvyšovat.

„Mně to přijde postavené na hlavu. Praha má strážníků dlouhodobě nedostatek a vedení města to vyřeší tím, že jednoduše škrtne jejich neobsazená místa. Takže místo toho, aby vedení města vyvinulo úsilí a pokusilo se nabrat městské strážníky, kteří v ulicích Prahy chybí nejvíc, vyhne se práci tím, že problém prostě škrtne. Celé to dokazuje jenom to, jak jsou členové vedení Prahy odtrženi od reality a vůbec nemají představu o potřebách městských částí a Pražanů,“ uvedla Alexandra Udženija, předsedkyně klubu zastupitelů za ODS.


Jste hrdinové této doby, vzkázal pražský primátor zdravotníkům

23. listopadu 2021 v 19:12

„Jednotky intenzivní péče a ARO v nemocnicích se plní po celé republice a opět vyvstává nejen problém nedostatku covidových lůžek, ale hlavně nedostatku personálu. Protože se na to někdy zapomíná, všem lidem ve zdravotnictví bych rád veřejně vzkázal: Nebereme Vás jako samozřejmost. Víme, že už...

Další články
Nahoru