dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Pražský život

Učitelé se učili v Kunraticích, jak lépe učit

Ve dnech 6. a 7. listopadu proběhl v Základní škole Kunratice 2. ročník Festivalu pedagogické inspirace, který je organizován v rámci rozvojového projektu Pomáháme školám k úspěchu Nadace The Kellner Family Foundation. Více než pět stovek pedagogů a odborníků zde sdílelo své zkušenosti z výuky žáků základních škol.

Účastníci si mohli vybírat z více než 90 praktických pracovních dílen s různorodými tématy, jako je rozvoj čtenářských dovedností, párová výuka, výuka matematiky metodou profesora Hejného, kolegiální podpora mezi učiteli a další.

Festival poskytl učitelům praktické tipy pro výuku a upozornil na příklady dobré učitelské praxe z prostředí českých škol. Zúčastnilo se ho 494 přihlášených pedagogů z deseti škol, které jsou zapojené do projektu Pomáháme školám k úspěchu, i několik desítek dalších hostů z celé ČR.

Festival organizuje Nadace The Kellner Family Foundation a její projekt Pomáháme školám k úspěchu spolu se Základní školou Kunratice. Projekt probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. 


Další články
Nahoru