dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražské krimi

Uchopení údu za pět set korun. Prý onanoval, ale mohlo to být úplně jinak

Další přestupek proti veřejnému pořádku – vzbuzení veřejného pohoršení – řešili pražští strážníci. V pondělí odpoledne vyjeli řešit případ muže, který se měl koupat v rybníku a při tom se měl údajně sebeuspokojovat. 

V ulici Ke Hrázi hlídka městské policie z Prahy 14 spatřila u rybníka podsaditého muže menší postavy, který měl na sobě pouze pruhované tričko a malý batoh na zádech.

Když spatřil strážníky, vyběhl směrem k nedalekému lesu, kde se schoval. Strážníci začali les okamžitě prohledávat. Muže nalezli poblíž výzkumného ústavu.

To, že se jedná o údajného onanistu, potvrdila hlídce oznamovatelka. Devětatřicetiletý cizinec lámavou češtinou strážníkům potvrdil, že ho žena viděla právě ve chvíli, kdy byl skutečně od pasu dolů nahý. 

Když se převlékal, začalo se mu totiž chtít na toaletu, a proto držel svůj pohlavní úd v ruce. Jakmile ji spatřil, utekl, protože se bál ostudy a postihu. Přestupek proti veřejnému pořádku s ním strážníci projednali na místě a uložili mu za něj pokutu ve výši 500 korun.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru