dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Účastník vietnamské mise šteloval na střeše antény proti ruským stíhačkám! Pak všechny přítomné vyděsil u okna

Ve středu odpoledne přijala městská policie oznámení na linku tísňového volání, že v ulici Za Sokolovnou v Praze 6 pobíhá po střeše ubytovny neznámý muž.

Na místo vyjela hlídka strážníků. Ta se odebrala do jednoho z pokojů, kterým se dalo vylézt na střechu. Střešním oknem strážníci viděli mladíka, který neustále běhal z jedné strany na druhou, a když spatřil strážníky, vykřikl: „Počkejte dole, já tam za vámi skočím.“

Pak se znenadání objevil u střešního okna, kde byli strážníci, a ti ho rychle stáhli do pokoje. Poté ho odvedli do přízemí. Zde k nim přistoupil jiný muž a sdělil jim, že je bratr dotyčného. Dále uvedl, že má bratr psychické problémy a užíval drogy.

Na dotaz strážníků, co na střeše pohledával, jim mladík sdělil, že zde „šteluje“ antény proti ruským stíhačkám a byl na misi ve Vietnamu. S ohledem na jeho chování a sdělení jeho bratra strážníci na místo přivolali záchrannou službu, která ho odvezla do nemocnice. Následně byl dvacetiletý cizinec převezen do psychiatrické léčebny.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru