dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Učarovala vám vysoká odbornost našich lektorů? Začněte studovat na naší škole MBA či jiné profesní vzdělávací programy
Foto: ustavprava.cz

Učarovala vám vysoká odbornost našich lektorů? Začněte studovat na naší škole MBA či jiné profesní vzdělávací programy

Ústav práva a právní vědy, o.p.s. se zabývá vzdělávacími programy především pro manažery, a to ve všech odvětvích, jako jsou profesní studia LL.M., MBA, BBA, MPA, DBA a MSc.. Ústav byl založen zakládací smlouvou k datu 28. října v roce 2004, jako výraz sounáležitosti s prvorepublikovou masarykovskou tradicí, a v lednu následujícího roku byl Ústav práva a právní vědy, o.p.s. zapsán do rejstříku obecně prospěšných společností. Tradice této právní a manažerské vzdělávací instituce trvá již dlouho, 10leté výročí své činnosti Ústavu připadá na den 7. ledna 2015.

Desetileté výročí činnosti Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. připadá na 7. ledna 2015.

Vedle profesních vzdělávacích programů, na kterých participuje prostřednictvím akreditací získaných jak od orgánů státní správy (Ministerstvo vnitra České republiky v programu vzdělávání úředníků, anebo Ministerstvo školství, kde Ústav disponuje prestižní akreditací v oboru vzdělávání ředitelů škol a školských zařízení a které je určeno pracovníkům ve školství), tak i s českými i mezinárodními partnery, za všechny jmenujme akreditace od International Education Society (IES) a International Association of Distance Learning (IADL), nabízí Ústav práva a právní vědy, o.p.s. širokou nabídku vzdělávacích seminářů, a to zejména (nikoliv však výlučně) z oblasti práva.

lisse2-nahled V současnosti se jedná především o komplexní nabídku seminářů z oblasti nového občanského zákoníku a nového zákona o obchodních korporacích.  Z tohoto důvodu sestavil Ústav práva a právní vědy, o.p.s. kompaktní tým lektorů, kteří lektorují odborné semináře i výuku v rámci profesních programů.  Je tak zaručena vysoká úroveň a odbornost, což je předpokladem k velké spokojenosti jejich posluchačů, o čemž svědčí jejich kladné reference. Díky vysokému standardu poskytovaných služeb obdržel Ústav certifikát „Kvalitní firma“ a prestižní certifikát ISO 9001 od renomované švýcarské certifikační autority SGS. Důvodů, proč studovat právě u nás, je více. Studium trvá pouze 1 rok a probíhá v českém jazyce. 

Pokud patříte k těm, kteří hledají kvalitu v oblasti profesního vzdělávání, jste zde správně, a to nejen ve vztahu k právním oborům. Na webových stránkách Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. www.ustavprava.cz je možno si vybrat z 26 manažerských oborů MBA, LL.M., s možným výběrem studijních programů vyučovaných v českém jazyce, jakož i z programů vyučovaných v anglickém jazyce předními českými i zahraničními lektory. Jak studium probíhá, se můžete dozvědět při Vaší osobní návštěvě.  

Ústav práva a právní vědy má svoji filozofii podnikání: Drží se základní myšlenky, že základem každého úspěšného vztahu je důvěra a snaha vztah tvořit a budovat, a že v podnikání platí totéž. Pokud vás vysoká odbornost našich seminářů či profesních programů ještě neučarovala, přijďte se k nám přesvědčit na některý z našich seminářů, jak věci děláme.

lisse-1jpg-nahled Ve spolupráci s partnerskou vzdělávací institucí European Business School SE jsme pro vás již na 14. ledna 2015 připravili možnost setkat se s námi v rámci Dne otevřených dveří osobně, zodpovědět na vaše dotazy a zkonzultovat výběr oboru, o jehož studium byste měli zájem. Pokud se ke studiu přihlásíte do konce ledna, obdržíte značnou slevu ze studia, které patří v České republice mezi nejprestižnější a v rámci profesního vzdělávání MBA a LL.M. programů též mezi nejstarší. Den otevřených dveří je zdarma a pomůže Vám orientovat se v nabídce exkluzivních manažerských programů, které jsou stále více trendy a jeví o ně zájem stále více manažerů i zaměstnanců, kteří chtějí ve své kariéře úspěšně pokračovat nebo nastartovat její úspěšný rozvoj.

Přijďte se sami podívat. Budete srdečně vítáni.

Vzdělávacími programy Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. jsou profesní studia LL.M., MBA, BBA, MPA, DBA a MSc..


Další články
Nahoru