Dnes Středa - zatazeno 0°C
Zítra Čtvrtek - obcasny-dest 8°C
Středa 29. 3. 2023
Svátek má Taťána
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Ubytování na Slovensku může být obrovským zážitkem!
CestováníKomerční sdělení
Ilustrační foto: Simona Jurasova / Shutterstock.com

Ubytování na Slovensku může být obrovským zážitkem!

Slovensko je od nás co by kamenem dohodil. Díky tomu se tam můžeme vydat na dovolenou, aniž bychom museli jet strašně daleko. A jestli máte rádi divokou přírodu, hory a historii, tohle místo je pro vás ideální. Liptov je krásné město, kde se můžete dočkat jedinečného ubytování, které jen tak někde nenajdete. Můžete se propojit s přírodou a užít si soukromí a klidu.

Zajímavé ubytování je základem pro skvělou dovolenou

Většina lidí se chce na dovolené zbavit hluku velkoměsta. Ubytování uprostřed lesa vám k tomu poskytne dokonalou příležitost. Moderní apartmány Liptov nabízí malé dřevěné chatky v lese, které budou vyhovovat rodinám i zamilovaným párům. Užijete si klidu, ticha a soukromí uprostřed přírody. Nic krásnějšího si na Slovensku pro svou dovolenou nemůžete přát.

Jaké aktivity si užijí páry i rodiny s dětmi?

V okolí Liptova je mnoho míst, kam můžete vyrazit s dětmi i bez nich. Jestli vás zajímá příroda a zrovna prší, měli byste vyrazit do Stanišovské jaskyně, Demänovské jaskyně Slobody nebo l'adové jaskyně. Potěší vás jistě také Slovenské múzeum ochrany a jaskyniarstva. A když bude zrovna hezky, podívejte se na Vlkolínec, Archeoskanzen Havránok nebo Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline. 

Každý si zaručeně užije návštěvu ZOO Kontakt, Obrovo, Kral'ovstvo Hrabovo nebo Hurricane factory. Vyrazit ale můžete také do galerie optických klamů nebo do Babyland Villa Betula, jestli chcete zabavit děti na delší dobu. Během letních měsíců se můžete pustit také do vodní zábavy, která potěší nejen děti, ale také dospělé. Na výběr máte:

  • Tatralandia, Tatrapolis,
  • Vodný park Bešeňova,
  • Aqua Vital park Lúčky,
  • Gothal Liptovská Osada a mnoho dalších.

Na dovolené neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení

Až se budete balit na dovolenou na Slovensku, měli byste pamatovat na chladné noci v lese. Rozhodně si nezapomeňte teplejší oblečení. Jinak si dovolenou neužijete. Večer jistě oblečete trička, mikiny i bundy. A můžete klidně i brzy ráno vyrazit na procházku po lese.

Netradiční zážitky uprostřed noci

Ubytování v lese můžete využít také v noci. Použijete termovize a uvidíte zvířata v okolních lesích i během naprosté tmy. Toto zařízení není vůbec drahé. Obvykle ho používají lovci, vyšetřovatelé a vojáci. Využít ho ale můžete i vy, když chcete pozorovat zvířata všeho druhu během noci. Uvidíte, že to bude pro vás i vaše děti nezapomenutelný zážitek. 


innogy Karta zajištuje slevy ve skiareálech

22. ledna 2023 ve 21:07

innogy Karta zajišťuje ve všech třinácti partnerských skiareálech innogy dvacetiprocentní slevu na jednodenní skipas pro dospělého a desetiprocentní slevu na rodinné skipasy nebo skipasy pro děti.

Další články
Nahoru