Dnes Sobota - jasno 28°C
Zítra Neděle - jasno 31°C
Sobota 20. 7. 2024
Svátek má Ilja
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byznys

UBM dokončila hrubou stavbu druhé etapy projektu Arcus City

Společnost UBM Development pokročila do fáze hrubé stavby budov G, H, I se 63 byty a pěti obchodními jednotkami v projektu Arcus City v Praze – Řeporyjích. Kolaudace je plánována na čtvrté čtvrtletí roku 2024 a budoucí majitelé se mohou nastěhovat ve druhém čtvrtletí roku 2025. Prodej projektu, který je realizován s ekologickou certifikací BREEAM, zajišťuje realitní kancelář Lexxus Norton.

Nad budovami druhé etapy vlaje glajcha. Po dokončení železobetonové konstrukce probíhá kompletace fasády a osazení oken. Práce se přesouvají do interiérů, kde budou vyzděny vnitřní příčky a instalovány rozvody vody, odpadů, elektřiny a vzduchotechniky. Současně poběží terénní úpravy. V rámci areálu Arcus City UBM staví rovněž domy Timber Praha, první vícepodlažní bytové dřevostavby v hlavním městě.

Druhou etapu Arcus City ocenila odborná porota prestižní tuzemské soutěže Realitní projekt roku 2022. Budovy G, H, I se nacházejí ve středu rezidenčního komplexu, kde vzniká také náměstí s relaxační zónou. Bytové domy zahrnují celkem 63 jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk o velikostech od 38,9 m2 do 101 m2, přičemž ke každé z nich náleží balkon, terasa nebo předzahrádka, sklep a parkovací stání v podzemní garáži. Byty jsou nadstandardně vybaveny velkoplošnými dřevěnými okny a dřevěnými podlahami. V parteru vzniknou i retailové jednotky vhodné pro menší obchody či služby. UBM realizuje druhou etapu s ekologickou certifikací BREEAM, jež obsahuje standard postupů v oblasti navrhování a výstavby budov s důrazem na trvalou udržitelnost a je praktickým měřítkem k popisu vlivu budovy na životní prostředí.

„Těší nás, že projekt Arcus City již ožívá. Do první etapy se 150 byty, která je vyprodaná, se aktuálně stěhují noví majitelé. Věříme, že se jim v novém bydlení v oblíbené městské části Řeporyje bude líbit. Interiéry jsou díky velkým oknům prosvětlené a nabízí hezké výhledy do okolí se zelení. Poptávka po pořízení vlastního bydlení v Praze stále trvá a o naše jednotky v Arcus City ve vysokém standardu pozorujeme velký zájem. V současné době kupujícím nabízíme u druhé etapy zajímavé pobídky, jako např. zvýhodněné ceny či sklep a parkovací stání zdarma v ceně bytu,“ komentuje Alice Slámová, marketingová a obchodní ředitelka společnosti UBM Development Czechia.

Novou čtvrť charakterizuje klidná rodinná atmosféra, kterou umocňuje krásná příroda v okolí. Současně disponuje veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti se nacházejí školy, školky, supermarkety, restaurace, pošta a další obchody. V Arcus City vznikne autobusová zastávka spojující rezidenční areál se stanicí metra B – Stodůlky, což obyvatelům zajistí výborné spojení do centra Prahy (cca 20 min). Na příjemné procházky lze vyrazit do nedalekého Prokopského a Dalejského údolí nebo do bioparku Řepora.

Autor: TZ, red

UBM dokončila rezidenční projekt Astrid Garden v Praze 7

Včera v 09:46

Společnost UBM Development Czechia úspěšně zkolaudovala nový rezidenční projekt Astrid Garden v pražských Holešovicích, ve kterém vzniklo 138 bytů a dvě obchodní jednotky.

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

12. července 2024 v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Jiří Jarkovský bude novým členem představenstva Czech Airlines Handling

9. července 2024 v 15:02

Novým členem představenstva odbavovací společnosti Czech Airlines Handling (dceřiná společnost Letiště Praha) bude od prvního srpna Jiří Jarkovský. Jeho hlavním úkolem bude strategické plánování činností společnosti CSAH v kombinaci s nepravidelností provozu. Současný předseda představenstva Tomáš...

Novou šéfkou komunikace innogy bude Zuzana Tylčerová, nahradí Martina Chalupského

26. června 2024 v 19:14

Po více než 20 letech mění skupina innogy vedení své komunikace. Na pozici Head of Corporate Affairs vystřídá Martina Chalupského nová ředitelka Zuzana Tylčerová. Bude přes léto postupně přebírat veškeré kompetence v oblasti externí a interní komunikace, sponzoringu, společenské odpovědnosti a...

MennYacht personálně posiluje pobočku pro Česko a otevřela prostory v Pařížské

26. června 2024 v 08:10

Společnost MennYacht, která letos slaví 30 let působení, zastupuje prémiové značky z portfolia Ferretti Group. České zastoupení formy nově reprezentuje Petr Kabát a společnost představila novou pobočku na Pařížské ulici v Praze.

Zlatá Koruna patří pojišťovně Kooperativa

21. června 2024 v 18:38

V letošním, již 22. ročníku soutěže Zlatá Koruna si Kooperativa připsala pět pódiových umístění. První místo a Zlatou korunu získalo Autopojištění NAMÍRU v kategoriích Neživotní pojištění i Povinné ručení, a FLEXI, které ovládlo kategorii Životní pojištění.  Informoval o tom mluvčí pojišťovny...

Další články
Nahoru