Dnes Úterý - zatazeno 19°C
Zítra Středa - bourky 17°C
Úterý 28. 6. 2022
Svátek má Lubomír
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
U Sedlčan se otevřel luxusní wellness rezort You&Me
Letecký pohled na rezort se šesti apartmány. Foto: You&Me

U Sedlčan se otevřel luxusní wellness rezort You&Me

Své brány otevřel nový luxusní wellness rezort You&Me, který nabízí komfort a soukromí ve svých šesti apartmánových domech. Nachází se ve vesnici Suchdol jen kousek od Sedlčan.

„Utečte do ráje, kde zapomenete na všechny starosti. Čeká vás nezapomenutelný zážitek v apartmánech s vlastní saunou, krbem, vnitřním bazénem nebo vířivkou v přírodě,“ říká ředitelka celého komplexu Alena Ženíšková.

You&Me tvoří šest samostatných a uzavřených apartmánů, z nichž každá byla vytvořena v jiném stylu. Můžete si tak vybrat mezi pobytem v apartmánu Salt, který zdobí velká onyxová stěna, nebo v Industrialu, který kombinuje kov, dřevo a cihly.

Dále je v nabídce apartmán Waikiki inspirovaný tropickými destinacemi, kde na své zahradě najdete skutečné palmy. Apartmán ve stylu Bio se může pyšnit ručně obloženým krbem z kamenné kůry, vnitřním bazénem s jemnou perličkou a venkovní saunou s vůní bylinek.

Pro milovníky lesa je apartmán Wooden s dřevěnou vanou u krbu, nebo jezírkem s rybičkami. Nabídku pak uzavírá vila Stone, která má vanu a krb vytesaný přímo do skalní stěny. 

„Jsme přesvědčeni, že náš projekt posouvá kvalitu tuzemského wellness na zcela novou úroveň. V Česku zkrátka není žádný srovnatelný projekt, a proto věříme, že si You&Me rychle najde svou klientelu, která dovede ocenit servis té nejvyšší úrovně při zachování absolutního soukromí. Když si u nás objednáte pobyt, tak dostanete unikátní kód, kterým si daný apartmán po příjezdu odemknete a za celou dobu se tak nemusíte potkat ani s personálem. To se týká i situace, kdy si objednáte jídlo nebo pití – objednávku uděláte přes tablet přímo v domečku, a vše je vám následně doručeno přes podávací okénko, takže po celou dobu opravdu nepřijdete s nikým do kontaktu a máte tak zaručené to nejvyšší soukromí,“ popisuje Alena Ženíšková další benefit You&Me. 

„Chtěli jsme pak vyjít vstříc i lidem, kteří by chtěli nebývalý luxus You&Me využít jen na několik hodin, a tak je možné si vybraný domeček zarezervovat už na pobyt v délce od tří hodin a více,“ dodává ředitelka You&Me.

 Celý rezort je pak vybaven unikátní technologií na ohřev a výměnu vody, díky čemuž se dramaticky snižují náklady na energie. „Každý, kdo k nám přijede, si napustí svou vlastní vodu do vířivky. I díky tomuto se snažíme o to, aby celý projekt byl v co největší harmonii s přírodou a člověk si tak mohl tento ostrůvek absolutní svobody užít opravdu plnými doušky,“ dodává Alena Ženíšková. 

Rezervace pobytu je možné udělat na webových stránkách youandme.cz 

Adresa You&Me: Suchdol 47, Prosenická Lhota


Autor: TZ, red

Vzácná nemoc lidem bere schopnost dýchat i polykat

20. června 2022 v 11:39

Dvojité vidění, neschopnost hýbat se, mluvit, polykat, nebo dokonce dýchat – to vše patří mezi projevy vzácného autoimunitního onemocnění myastenie gravis (MG), kterým v Česku trpí 2 500 až 3 000 lidí. Tělo při něm samo vytváří protilátky, které brání přenosu impulsů z nervů do svalu. Lidé, kteří...

Fest ArBest léto 2022

16. června 2022 v 15:46

Fest ArBest léto 2022 se koná s pátek a v sobotu 17. a 18. června od 10:30 do 21:30 na Arbesově náměstí v Praze 5.

Tip na výlet: Den otevřených dveří na Úpravně vody Želivka a Vodárenské nádrži Švihov

8. června 2022 ve 13:33

Příležitost k prohlídce největší úpravny vody u nás, hráze vodárenské nádrže Švihov a Vodního domu budete mít v sobotu 11. června.

Dny otevřených center pro léčbu migrény

7. června 2022 v 08:09

Lidé trpící migrénou, kterých je v Česku okolo milionu, mohou přijít zdarma konzultovat svůj stav se specialisty. Brány čtyř specializovaných center pro diagnostiku a léčbu bolestí hlavy se letos otevřou všem lidem trpícím tímto onemocněním. Do osvětové akce se v červnu zapojí Fakultní nemocnice...

Praha 2: Apetit piknik v Havlíčkových sadech

6. června 2022 v 17:36

Den plný delikates od špičkových českých výrobců v sobotu 18. června od 10 hodin nabídne kuchařskou show, tombolu, program pro děti, hudbu a tanec.

Nemocnice sv. Kříže Žižkov vyzývá pacienty k preventivním prohlídkám

1. června 2022 v 09:00

Nemocnice sv. Kříže Žižkov zahájila informační kampaň pro pacienty, ve které je motivuje navštívit specializovaná pracoviště k preventivním prohlídkám. Ve spolupráci se zdravotními pojišťovnami Ambulantní centrum Nemocnice Žižkov nabízí pacientům kvalifikované lékaře i moderní diagnostické...

Slunečnice rozsvítí Kateřinskou zahradu

28. května 2022 v 07:13

Desítky slunečnic vysadí v pondělí 30. května v Kateřinské zahradě v Praze 2 pacienti s roztroušenou sklerózou (RS). Akce s názvem Rozsviťme Českou republiku se koná u příležitosti Světového dne RS a startuje půl hodiny před polednem. Pacienti chtějí upozornit na nemoc, kterou v Česku trpí přes...

Další články
Nahoru