Dnes Sobota - polojasno 10°C
Zítra Neděle - skorojasno 12°C
Sobota 23. 10. 2021
Svátek má Teodor
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
U Sedlčan se otevřel luxusní wellness rezort You&Me
Letecký pohled na rezort se šesti apartmány. Foto: You&Me

U Sedlčan se otevřel luxusní wellness rezort You&Me

Své brány otevřel nový luxusní wellness rezort You&Me, který nabízí komfort a soukromí ve svých šesti apartmánových domech. Nachází se ve vesnici Suchdol jen kousek od Sedlčan.

„Utečte do ráje, kde zapomenete na všechny starosti. Čeká vás nezapomenutelný zážitek v apartmánech s vlastní saunou, krbem, vnitřním bazénem nebo vířivkou v přírodě,“ říká ředitelka celého komplexu Alena Ženíšková.

You&Me tvoří šest samostatných a uzavřených apartmánů, z nichž každá byla vytvořena v jiném stylu. Můžete si tak vybrat mezi pobytem v apartmánu Salt, který zdobí velká onyxová stěna, nebo v Industrialu, který kombinuje kov, dřevo a cihly.

Dále je v nabídce apartmán Waikiki inspirovaný tropickými destinacemi, kde na své zahradě najdete skutečné palmy. Apartmán ve stylu Bio se může pyšnit ručně obloženým krbem z kamenné kůry, vnitřním bazénem s jemnou perličkou a venkovní saunou s vůní bylinek.

Pro milovníky lesa je apartmán Wooden s dřevěnou vanou u krbu, nebo jezírkem s rybičkami. Nabídku pak uzavírá vila Stone, která má vanu a krb vytesaný přímo do skalní stěny. 

„Jsme přesvědčeni, že náš projekt posouvá kvalitu tuzemského wellness na zcela novou úroveň. V Česku zkrátka není žádný srovnatelný projekt, a proto věříme, že si You&Me rychle najde svou klientelu, která dovede ocenit servis té nejvyšší úrovně při zachování absolutního soukromí. Když si u nás objednáte pobyt, tak dostanete unikátní kód, kterým si daný apartmán po příjezdu odemknete a za celou dobu se tak nemusíte potkat ani s personálem. To se týká i situace, kdy si objednáte jídlo nebo pití – objednávku uděláte přes tablet přímo v domečku, a vše je vám následně doručeno přes podávací okénko, takže po celou dobu opravdu nepřijdete s nikým do kontaktu a máte tak zaručené to nejvyšší soukromí,“ popisuje Alena Ženíšková další benefit You&Me. 

„Chtěli jsme pak vyjít vstříc i lidem, kteří by chtěli nebývalý luxus You&Me využít jen na několik hodin, a tak je možné si vybraný domeček zarezervovat už na pobyt v délce od tří hodin a více,“ dodává ředitelka You&Me.

 Celý rezort je pak vybaven unikátní technologií na ohřev a výměnu vody, díky čemuž se dramaticky snižují náklady na energie. „Každý, kdo k nám přijede, si napustí svou vlastní vodu do vířivky. I díky tomuto se snažíme o to, aby celý projekt byl v co největší harmonii s přírodou a člověk si tak mohl tento ostrůvek absolutní svobody užít opravdu plnými doušky,“ dodává Alena Ženíšková. 

Rezervace pobytu je možné udělat na webových stránkách youandme.cz 

Adresa You&Me: Suchdol 47, Prosenická Lhota


Autor: TZ, red

Mentoring pro ženy z Prahy 4: Jak najít vysněnou práci?

14. října 2021 v 06:41

Jste na rodičovské nebo mateřské dovolené a chystáte se zpět do práce? Máte z návratu do pracovního kolotoče obavy? Přijďte se inspirovat zkušenostmi dalších žen u kulatého stolu v rámci projektu Po rodičovské do práce pro ženy z Prahy 4.

6 potravin, které nejsou vhodné pro ketodietu

13. října 2021 v 06:52

Podívejte se, která jídla nejsou vhodná pro vaši ketodietu a jak je nahradit.

Profesia days a HR days v Letňanech

2. října 2021 v 07:08

Veletrh práce Profesia days a odborný veletrh HR days, se konají ve středu 6. a čtvrtek 7. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Letos je navíc doprovází odborná konference Hospodářské komory ČR s názvem HR chytře.

Ušijte si sami a nakupte všechno na jednom místě

29. září 2021 v 06:50

Také se vám stává, že jdete do obchodu s oblečením, ale odcházíte s prázdnou? Současná móda vám nesedne, a když už, tak je to vyrobeno z nepříjemného materiálu? Pokud jste zruční a umíte šít, můžete si své oblečení vyrobit sami. Problémem může být to, že ne každý obchod disponuje vším, co...

Den zdraví na Poliklinice Parník

26. září 2021 ve 13:54

Ve čtvrtek 14. října se ve vestibulu Polikliniky Parník v ulici Generála Janouška 17 koná od 7 do 12 hodin Den zdraví 2021.

Další články
Nahoru