dnes
Úterý - zatazeno
31°C
zítra
Středa - skorojasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
27°C
U požáru ve Vršovicích zasahovalo sedm jednotek hasičů
Foto: Radek Krahulík

U požáru ve Vršovicích zasahovalo sedm jednotek hasičů

Včera od 20:46 hodin zasahovali hasiči u požáru jednopodlažní, částečně devastované budovy u železniční tratě poblíž ulice Nad Slávií.

Bylo nutné prověřit, zda se v objektu nenachází osoby bez domova, které v budově přespávají. Hasiči dostali plameny pod kontrolu v 21:38 hodin.

nad-slavii2-nahled  

Následovalo rozebírání konstrukce střechy a dohašování ohnisek uvnitř budovy. Hasiči během celého zásahu vyhledávali případné osoby, které by se mohly v objektu nacházet. Z budovy byla zachráněna tři koťata, nikdo nebyl zraněn.

Železniční trať vedle budovy zasažené požárem byla uzavřena asi hodinu.

S ohledem na značnou devastaci objektu ještě před požárem budou škody minimální. Příčina požáru je předmětem dalšího šetření.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Včera ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru