dnes
Pondělí - zatazeno
25°C
zítra
Úterý - jasno
25°C
pozítří
Středa - prehanky-dest
28°C
U nehody na Štěrboholské zasahoval jeřáb
Foto: hzscr.cz

U nehody na Štěrboholské zasahoval jeřáb

Na Štěrboholské spojce ve směru na Krč došlo dnes v půl jedenácté k nehodě tří osobních aut. Na místo zamířila jednotka hasičů ze Strašnic.

Hasiči provedli protipožární zajištění místa události. Protože byla auta v sobě silně zaklíněna, velitel zásahu na místo povolal hasičský jeřáb, pomocí kterého byla vozidla odtržena a odstavena na okraj komunikace. Případ byl předán PČR.

sterboholska-2-nahled sterboholska-3-nahled


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru