Dnes Úterý - snih 1°C
Zítra Středa - oblacno 0°C
Úterý 28. 11. 2023
Svátek má René
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
U metra oloupil ženu o kabelku, policisté ho dopadli v Berouně
Ilustrační foto: archiv

U metra oloupil ženu o kabelku, policisté ho dopadli v Berouně

Kriminalisté z pražské Palmovky během necelého týdne dopadli v Berouně cizince, který oloupil na ulici šedesátiletou ženu o kabelku. O případu informovala mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Kriminalisté se od úterý 18. října zabývali loupežným přepadením, kdy si muž krátce před osmou hodinou večer, u východu metra Hloubětín, vyhlédl šedesátiletou ženu, kterou ve vedlejší ulici oloupil o kabelku.

„Nejprve počkal, až se žena bude na ulici nacházet sama, přiběhl k ní zezadu a i přesto, že se bránila, vytrhl ji kabelku z ruky. Následně z místa i s lupem utekl,“ popsala přepadení policejní mluvčí.

Kriminalisté operativním šetřením velmi rychle vypátrali totožnost a úkryt podezřelého za šest dní si pro něj přišli do chatové oblasti v Berouně. V minulosti se jednadvacetiletý cizinec dopouštěl majetkové trestné činnosti, kdy se v chatové oblasti vloupával sousedům do obydlí.

Kriminalisté jednadvacetiletého cizince obvinili ze spáchání trestného činu loupež, za což mu v případě odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Nyní je ve vazbě.


Autor: puc

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru