Dnes Pondělí - polojasno 24°C
Zítra Úterý - skorojasno 27°C
Pondělí 24. 6. 2024
Svátek má Jan
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
U metra oloupil ženu o kabelku, policisté ho dopadli v Berouně
Ilustrační foto: archiv

U metra oloupil ženu o kabelku, policisté ho dopadli v Berouně

Kriminalisté z pražské Palmovky během necelého týdne dopadli v Berouně cizince, který oloupil na ulici šedesátiletou ženu o kabelku. O případu informovala mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Kriminalisté se od úterý 18. října zabývali loupežným přepadením, kdy si muž krátce před osmou hodinou večer, u východu metra Hloubětín, vyhlédl šedesátiletou ženu, kterou ve vedlejší ulici oloupil o kabelku.

„Nejprve počkal, až se žena bude na ulici nacházet sama, přiběhl k ní zezadu a i přesto, že se bránila, vytrhl ji kabelku z ruky. Následně z místa i s lupem utekl,“ popsala přepadení policejní mluvčí.

Kriminalisté operativním šetřením velmi rychle vypátrali totožnost a úkryt podezřelého za šest dní si pro něj přišli do chatové oblasti v Berouně. V minulosti se jednadvacetiletý cizinec dopouštěl majetkové trestné činnosti, kdy se v chatové oblasti vloupával sousedům do obydlí.

Kriminalisté jednadvacetiletého cizince obvinili ze spáchání trestného činu loupež, za což mu v případě odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Nyní je ve vazbě.


Autor: puc

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru