dnes
Pondělí - jasno
10°C
zítra
Úterý - zatazeno
8°C
pozítří
Středa - zatazeno
10°C
U Ludmily bylo pondělí Modré
Akci zahájila starostka Prahy 2 Jana Černochová. Foto: MČ Praha 2

U Ludmily bylo pondělí Modré

Na náměstí Míru v rámci Modrého pondělí sešli dospělí i děti z Prahy 2, aby si užili odpolední program, který pro ně radnice Prahy 2 připravila.

Děti ozdobily velikonoční břízku, která bude vystavena v hale budovy Úřadu městské části Praha 2 až do Velikonočního pondělí.

mod-pondeli-2017-1-nahled

Akci zahájila starostka Prahy 2 Jana Černochová. Připomněla, že Velikonoce jsou nejvýznamnějšími křesťanskými svátky i oslavou příchodu jara a současně odsoudila teroristické útoky na křesťanské kostely v Egyptě, k nimž došlo o den dříve na Květnou neděli.

mod-pondeli-2017-2-nahled

„V posledních dnech jsme byli svědky hrozných událostí ve světě. Velikonoční pašijový týden bohužel začal útoky na křesťanskou komunitu v Egyptě. Osobně je mi to velice líto, neboť v Egyptě jsem několikrát byla a nejen tam, ale i v Evropě je důležité nedopustit takovéto útoky. Proto vzpomeňme na ty, kteří už nemohou být mezi námi,“ řekla starostka.

mod-pondeli-2017-nahled


Praha 5 zveřejnila 10 důvodů, proč jít na její reprezentační ples

Včera v 17:29

2. Reprezentační ples Prahy 5 se bude v pátek 12. dubna konat v Národním domě na Smíchově. Polovina výtěžku z prodeje vstupenek bude věnována humanitární neziskové organizaci „Lékaři bez hranic“.

Praha 4 otevřela azylový dům pro sociálně znevýhodněné rodiny s dětmi

21. března 2019 ve 12:37

Azylový dům byl dnes otevřen v Horáčkově ulici v Praze 4. Bude sloužit k ubytování sociálně znevýhodněných rodin s dětmi, včetně rodin s jedním rodičem – samoživitelkou nebo samoživitelem, které nemají trvalé bydlení a jsou v sociální nouzi, a navíc nabízí šest sociálních bytů. Azylový dům...

Další články
Nahoru