dnes
Sobota - zatazeno
0°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
3°C
U Ludmily bylo pondělí Modré
Akci zahájila starostka Prahy 2 Jana Černochová. Foto: MČ Praha 2

U Ludmily bylo pondělí Modré

Na náměstí Míru v rámci Modrého pondělí sešli dospělí i děti z Prahy 2, aby si užili odpolední program, který pro ně radnice Prahy 2 připravila.

Děti ozdobily velikonoční břízku, která bude vystavena v hale budovy Úřadu městské části Praha 2 až do Velikonočního pondělí.

mod-pondeli-2017-1-nahled

Akci zahájila starostka Prahy 2 Jana Černochová. Připomněla, že Velikonoce jsou nejvýznamnějšími křesťanskými svátky i oslavou příchodu jara a současně odsoudila teroristické útoky na křesťanské kostely v Egyptě, k nimž došlo o den dříve na Květnou neděli.

mod-pondeli-2017-2-nahled

„V posledních dnech jsme byli svědky hrozných událostí ve světě. Velikonoční pašijový týden bohužel začal útoky na křesťanskou komunitu v Egyptě. Osobně je mi to velice líto, neboť v Egyptě jsem několikrát byla a nejen tam, ale i v Evropě je důležité nedopustit takovéto útoky. Proto vzpomeňme na ty, kteří už nemohou být mezi námi,“ řekla starostka.

mod-pondeli-2017-nahled


Z ulic začínajá mizet neoprávněná reklama

Dnes v 10:26

Odbor hospodaření s majetkem magistrátu dosáhl úspěchu v letitém soudním sporu s reklamní společností euroAWK a její sesterskou společností ORIS. Na základě platných exekučních příkazů vydaných v listopadu tohoto roku již započaly práce na odstranění neoprávněných reklamních zařízení těchto...

Další články
Nahoru