dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Pražský sport

U Labutě, Krčský les: Běžecká škola Prahy 4 slaví. Sedmdesát

Dnes v 18 hodin U Labutě v Krčském lese sraz všech stávajících i nových běžců.

Běžecká škola v Praze 4 slaví sedmdesáté narozeniny a těší se stále většímu zájmu. Její organizátor, Martin Dvořák ze společnosti SportGroup, připravil další novinku pro účastníky.

„Nechali jsme vyrobit kompresní ponožky, černé s logem B4 a také růžové s logem B4, hotové budou za 2 týdny. Kdy by měl zájem o ponožky, budeme je vozit s sebou na sraz, takže si je můžete zakoupit na místě. Cena je 250 korun, kdo má přehled o kompresních ponožkách, určitě ví, že je to skvělá cena,“ říká Dvořák.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru