dnes
Čtvrtek - jasno
20°C
zítra
Pátek - jasno
21°C
pozítří
Sobota - jasno
20°C
U Císařské louky se částečně potopila opravovaná lodní restaurace
Loď, u které zasahovali hasiči. Foto: Radek Krahulík / HZS Praha

U Císařské louky se částečně potopila opravovaná lodní restaurace

Dnes ráno před půl desátou vyjížděli hasiči na Císařskou louku. Ve smíchovském přístavu se totiž potápěla opravovaná lodní restaurace. Na zakotvené lodi o rozměru 10 krát 40 metrů se v té době nikdo nenacházel.

„Hasiči na místě zjišťovali únik ropných produktů, na hladinu položili sorpční hady,“ uvedla operační důstojnice hasičů Kateřina Suchánská.

Potápěči průzkumem zjistili, že část lodi je opřená o dno. Hasiči loď stabilizovali. Jelikož již nehrozilo další nebezpečí, předali plavidlo zástupci majitele.


Praha 15: Občané se poprvé mohou zapojit do participativního rozpočtu

16. dubna 2019 v 07:24

Radnice patnácté městské části včera odstartovala první ročník participativního rozpočtování. Poprvé v historii tak budou občané sami navrhovat a svým hlasováním podporovat projekty, které radnice v letošním roce zrealizuje.

Začala Anketa dobrovolní hasiči roku 2019. Skleněná helma a peníze na hasičské vybavení pro vítěze

15. dubna 2019 v 07:29

Jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé republiky, které přihlásí své zásahy a činnost do letošního 9. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku, mohou společně s oceněním za jejich práci získat novou hasičskou techniku nebo vybavení spojené s hasičskou činností. Přihlásit se mohou v termínu od...

Další články
Nahoru