dnes
Středa - skorojasno
30°C
zítra
Čtvrtek - jasno
30°C
pozítří
Pátek - zatazeno
29°C
U Císařské louky se částečně potopila opravovaná lodní restaurace
Loď, u které zasahovali hasiči. Foto: Radek Krahulík / HZS Praha

U Císařské louky se částečně potopila opravovaná lodní restaurace

Dnes ráno před půl desátou vyjížděli hasiči na Císařskou louku. Ve smíchovském přístavu se totiž potápěla opravovaná lodní restaurace. Na zakotvené lodi o rozměru 10 krát 40 metrů se v té době nikdo nenacházel.

„Hasiči na místě zjišťovali únik ropných produktů, na hladinu položili sorpční hady,“ uvedla operační důstojnice hasičů Kateřina Suchánská.

Potápěči průzkumem zjistili, že část lodi je opřená o dno. Hasiči loď stabilizovali. Jelikož již nehrozilo další nebezpečí, předali plavidlo zástupci majitele.


Radní Radek Lacko podpořil Národní laktační centrum

Včera v 18:17

Význam výživy v prvních 1000 dnech života byl název konference, která se dnes konala v prostorách Nové radnice Magistrátu hl. m. Prahy. Za hlavní město se jí účastnil radní pro oblast zdravotnictví Radek Lacko.

Hasiči, občané a hosté si připomněli 11. září

16. září 2018 ve 22:38

Sedmnáct let uplynulo ode dne, kdy teroristé zaútočili na Spojené státy americké. Katastrofa sledovaná celým světem si vyžádala 2997 obětí a mezi nimi 343 hasičů z dvou set newyorských jednotek. Jejich památku si stejně jako každý rok připomněli občané Prahy 1, její návštěvníci i zástupci...

Další články
Nahoru