dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - snih
2°C
U burčákového stánku žadonila o práci, potom ukradla tržbu. Poznáte vrásčitou Claudii?
Vršovické nákupní centrum Eden. Foto: Petr Vilgus / Wikimedia Commons

U burčákového stánku žadonila o práci, potom ukradla tržbu. Poznáte vrásčitou Claudii?

Přibližně v polovině září přišla ke stánku s burčákem u nákupního centra v Edenu neznámá žena. Ta nejprve oslovila prodavačku s žádostí o zaměstnání. Obě ženy při tom zabředly do přátelského hovoru, při kterém se prodavačka například dozvěděla, že zájemkyně o práci má bohatou praxi. Na co je skutečně „šikovná“, se ukázalo za chvíli.

identikit-lupicka-z-edenu-nahled Zkušenosti prý získala při dřívějším prodeji jahod, taktéž stánkovou formou. Posléze se diskuse dostala i do osobní roviny. Žadatelka o práci vyprávěla o tom, že se jmenuje Claudie, má dceru Denisu a přítele Marka, se kterými prý žije ve Vršovicích, nedaleko nákupního centra.

„V takto přátelském duch spolu ženy diskutovaly téměř dvě hodiny, až do chvíle, než hledaná vyzvala prodavačku, aby jí vydala zástěru s několika tisícovou tržbou,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Svou „žádost“ umocnila tím, že poškozené a její rodině vyhrožovala usmrcením, pokud nedosáhne svého.

lupicka-z-edenu-nahled S penězi následně odešla neznámo kam. Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu proto pátrají po přibližně třicetileté ženě, která je štíhlé, 160 cm vysoké postavy. Ta má hnědé oči, hnědé rovné vlasy, které měla v době loupeže do copu a výrazné vrásky kolem úst.

Kriminalisté v rámci tohoto případu žádají o pomoc při pátrání po lupičce širokou veřejnost. „Každý, kdo pozná hledanou na přiložené fotografii, nebo identikitu, a tuší, kde se žena nachází, může tuto informaci předat policistům cestou linky tísňového volání 158,“ požádal veřejnost o pomoc při pátrání po zlodějce mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru