dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - skorojasno
15°C
Týdny zážitků, které rozmluví každého
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Na odpoledne je pro účastníky kurzu připraven zajímavý program. Foto: Tutor

Týdny zážitků, které rozmluví každého

Turnaj v minigolfu, úniková hra, prohlídka České televize, ZOO, a mnoho dalších aktivit připravila vzdělávací společnost Tutor pro účastníky prázdninových jazykových kurzů. Speciálně tyto jsou určeny pro teenagery od 12 do 17 let. Během Prázdninové angličtiny nebo němčiny jsou teenageři vystaveni jednotýdenní intenzivní simulaci cizojazyčného prostředí, aniž by museli opustit hranice České republiky.  

Zájem o prázdninové jazykové kurzy se rok od roku zvyšuje. Rodiče mají jistotu, že je o děti přes den postaráno a netráví čas před televizí, naopak poznají mnoho zajímavých míst a hlavně se u toho učí nebo zdokonalují angličtinu nebo němčinu.

Dopoledne se teenageři učí formou komunikativní metodiky, která se skládá s různých aktivit, jejichž cílem je naučit a procvičit probíranou látku zábavnou a efektivní formou.

Na odpoledne je pro účastníky kurzu připraven zajímavý program. Podívají se do ZOO, do České televize, navštíví dinopark, projedou se například na bobové dráze a po celou dobu hovoří pouze anglicky nebo německy

„Propojení dopolední výuky v učebnách a odpoledních venkovních aktivit podporuje rozvoj jejich jazykových dovedností a prohlubuje jak schopnost vnímání, tak především i využívání daného jazyka. Díky osvojení slovní zásoby a gramatických jevů během dopoledne a následného využití v reálných odpoledních situacích dochází k rychlé aktivaci a automatizaci nově nabitých jazykových schopností,“ uvedl Pavel Bárta, course manager – teamleader k podstatě kurzů pro teenagery, které připravila vzdělávací společnost Tutor.

Kvalifikovaní a zkušení lektoři Tutoru vytváří natolik autentické prostředí, že se studenti naučí rozpoznávat i jemné jazykové nuance.  

„Svým přesahem do kulturní či sportovní oblasti navíc odpolední program nejen prohlubuje jazykové znalosti teenagerů, nýbrž i rozšiřuje jejich rozhled,“ doplnil Pavel Bárta.

Více informací včetně termínů a programu jednotlivých týdenních kurzů najdete na: http://www.tutor.cz/tyden-plny-zazitku.

prazdninova-aj-dl-1-1-nahled  

prazdninova-aj-dl-2-1_1  


Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Včera v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru