dnes
Sobota - oblacno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Letní Praha

Týden filmů v centru Prahy

Letní filmová škola Uherské Hradiště je pojem, který znají všichni milovníci filmů. Letos se v tomto moravském městě koná již 43. ročník akce nabité nejen filmy, ale i bohatým doprovodným programem.

Pokud se do Uherského Hradiště nedostanete, promítání těch nejlepších filmů, které uvidí návštěvníci festivalu, si užijete v ČSOB Inspiraci

Využijte možnost a vyrazte v týdnu od pondělí 31. července do pátku 4. srpna do centra na Jungmannovo náměstí. Každý den tam od 19 hodin budou promítat jeden z vybraných filmů. Letní filmovou školu v ČSOB Inspiraci odstartuje americký film Memento, následovat bude Muž na střeše, Soumrak dne, Stalker a v pátek vše zakončí polský film Mžitky.

Promítání je zdarma, kapacita míst je ale omezená, a tak je nutné se předem registrovat.

Více informací k programu a jednotlivým filmům a také možnost registrace na každovečerní promítání najdete zde.

ČSOB Inspirace, Jungmannovo náměstí 767, Praha 1.
Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru