dnes
Středa - obcasny-dest
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - snih-dest
4°C
Pražské krimi

Ty ču..ku policejní, mám žloutenku, řval plivající muž na strážníka. Ten se pral s jeho kámoškou

Když v pátek odpoledne strážník z pátého pražského obvodu vykonával běžnou hlídkovou činnost na Smíchovském nádraží a přilehlém parku v ulici Nádražní, procházela kolem něj skupinka pěti osob. Naprosto bez jakéhokoliv důvodu ho muž a žena z této skupinky začali nejprve slovně a pak i fyzicky napadat.

Muž na něj začal pokřikovat: „Ty ču…ku policejní, ty mně moje psy nesebereš“. Žena strážníka obešla a polila ho zezadu neznámou tekutinou. Strážník se k ženě otočil a v té chvíli mu agresivní muž začal opět nadávat, z bezprostřední blízkosti plivat do obličeje a křičet, že má žloutenku typu C.

Policista od nich odstoupil a vyzval je: „Zanechte svého protiprávního jednání, nebo budou proti vám použity donucovací prostředky!“ Na to útočník strážníka fyzicky napadl a udeřil ho pěstí do hlavy. Strážník ho zpacifikoval za pomoci donucovacích prostředků, a protože se muž stále vzpouzel, kladl aktivní odpor, nasadil mu pouta.

Během této potyčky se žena snažila strážníka ze svého známého strhnout, ale když se jí to nedařilo, několikrát ho velmi surově udeřila pěstmi do zad. Jakmile strážníkovi situace dovolila, zavolal si na pomoc své kolegy.

Společně pak útočníky předali policistům z místního oddělení Policie ČR, která si je převzala k dalšímu opatření. Napadený muž byl ošetřen v jedné z pražských nemocnic. Policisté u agresivního páru provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru