Dnes Úterý - zatazeno 28°C
Zítra Středa - oblacno 27°C
Úterý 16. 7. 2024
Svátek má Luboš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Tvrdila, že žádné drogy u sebe nemá

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky kontrolovali v sobotu odpoledne na Žižkově osobu, kterou znali díky její drogové minulosti. Když se ženy zeptali, zda u sebe nemá drogy, řekla jim, že žádné nemá a ať se klidně podívají.

Při prohlídce u ní nalezli větší množství bílé krystalické látky a desítky tisíc korun v hotovosti.

Osmatřicetiletá žena následně skončila na policejním oddělení, kde si ji převzali kriminalisté z oddělení drogové problematiky Prahy III pro podezření z trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.

Zajištěné drogy byly odeslány k expertíze a od jejich výsledků se bude odvíjet i trestní sazba, která bude podezřelé ženě v případě odsouzení hrozit.


Autor: Hla

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru