dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Dětská PrahaPražský život

Tvořivé kočičí odpoledne v Aladine

Kurzovna Aladine pořádá 19. června odpolední kurz textilního tvoření nazvaný Kočky a kocouři… v Paříži? Workshop pod vedením výtvarnice Ireny Slavíkové je určen pro všechny, které baví zajímavé tvoření. Tento kurz je průřezem základních technik textilního tvoření a je skvělou volbou pro začátečníky.

Ukážete si, jak barevně upravit podklad – pomocí šablon, tekutých barev a tiskátek. Naučíte se vybrat hlavní motiv – která razítka jsou vhodná, jaké barvy použít. Vyzkoušíte si dokončovací triky – stínování, flekování a cákání.

A to všechno hned na dvou projektech: Rozcvičíte se na dekoraci textilní tašky na téma Paříž.

Druhým projektem bude výroba trička, kde hlavní roli zaujmou veleoblíbené kočky z dětských kreativních sad. K dispozici bude spousta zkušebních látek, a pokud si nebudete jisti – vše si nejprve vyzkoušíte „nanečisto“.

Kurz je vhodný i pro začátečníky – „nevýtvarníci“ jsou obzvláště vítáni! Na workshopu rádi uvítají i děti od cca 7 let, které mohou tvořit samy, nebo s rodiči.

Místo konání: Kurzovna Aladine, Římská 12, Praha 2.

Kurz se koná v neděli 19. června od 14 do 17.30 hodin.

Cena kurzu je 590 korun. Veškerý materiál, triko vaší velikosti, textilní taška, zkušební látky, textilní barvy, razítka, šablony, inkoustové polštářky a občerstvení jsou zcela zdarma, stejně jako parkování.

Více na www.aladine.cz

 


Další články
Nahoru