dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
-1°C
Letní PrahaPražský sport

Turnaj ve frisbee láká do Malešic

Na hřišti AFK Slavia Malešice bude o nadcházejícím víkendu probíhat turnaj ve frisbee Prague Pickup 2014 na hřišti AFK Slavia Malešice. 

Tento sport není v České republice příliš rozvinutý a známý. Noví hráči ale stále přibývají a zjišťují, že i v podstatě jednoduchá hra s diskem může přinést mnoho zábavy a radosti. Sportovci vyznávající tento sport jsou převážně mladí lidé, studenti středních a vysokých škol, ale i lidé již pracující, pro které je frisbee odpočinkem a relaxem. 

Oficiální zahájení turnaje proběhne v sobotu 9. srpna v 10.45 hodin. Zápasy začnou v 11 a budou probíhat až do 18 hodin.

Nedělní zápasy budou zahájeny v devět ráno a finálové zápasy jsou očekávány ve tři hodiny odpoledne. Turnaj se koná pod záštitou starosty Prahy 10 Bohumila Zoufalíka.

Hřiště AFK Slavia Malešice je mezi ulicemi Heldova a Ungarova.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru