Dnes Středa - jasno 22°C
Zítra Čtvrtek - skorojasno 26°C
Středa 18. 5. 2022
Svátek má Nataša
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

TSK otevřela nové kontaktní centrum

Technická správa komunikací (TSK) v pondělí 13. prosince otevřela nové kontaktní centrum ve Veletržní ulici 1623/24, v Holešovicích. Vchod je z Veletržní ulice, pod hlavním vchodem Centra Stromovka. Do nových prostor se během dvou dnů přestěhovala veškerá agenda podatelny, oddělení koordinace a obchodního oddělení z bývalého sídla společnosti v ulici Řásnovka 8/770, Praha 1 – Staré Město, a tím se dovršilo dvouměsíční stěhování TSK do moderních prostor.

Kontaktní centrum je zřízeno za účelem vyřizování žádostí o uzavření komerčních smluv (zábor pro stánky, předzahrádky, tržiště, vyhrazená parkovací stání atd.), stavebních smluv (výkopy, zařízení staveniště, lešení, kontejnery atd.), žádostí o vyjádření oddělení koordinace (koordinační vyjádření, výkopová povolení), žádostí o uzavírání smluv o zřízení věcných břemen (smlouvy o smlouvách budoucích i smlouvy konečné). Součástí klientského centra je i podatelna.

„Nové kontaktní centrum TSK bude bezbariérové, blízko MHD a s parkováním dvě hodiny zdarma v garážích obchodního centra. Technická správa komunikací je otevřená organizace. Záleží nám, aby se lidé cítili dobře, když si přijdou něco vyřídit osobně. Zároveň je ale náš dlouhodobý cíl, aby si Pražané mohli co nejvíce záležitostí vyřídit online z pohodlí svého domova,“ uvedl Adam Scheinherr, náměstek primátora pro oblast dopravy.

„Stále platí, že naším hlavním cílem je vyřizování veškeré agendy TSK elektronicky z pohodlí domova nebo z kanceláře, ale jsou i složitější případy, kdy potřebují lidé přijít osobně. Proto jsem velmi rád, že je nově můžeme přivítat v moderním kontaktním centru. Pro naše klienty je nově výrazně jednodušší i parkování. V Centru Stromovka, kde se kontaktní centrum nachází, mají dvě hodiny parkování zdarma,“ uvedl Filip Hájek, místopředseda představenstva TSK.

kontaktni-centrum-otevreno  

 


Autor: TZ, red

Letošním tématem zdravotnického kongresu je paliativní péče

Dnes ve 12:41

Magistrát Prahy organizuje 2. ročník zdravotnického kongresu, tentokrát s názvem Metropolitní zdravotnický kongres paliativní péče 2022. Akce se uskuteční 2. června na Nové radnici na Mariánském náměstí, účastníci se však budou moci připojit i online.

Praha 4 opraví sportoviště u sokolovny v Podolí

Dnes v 07:59

Praha 4 rozhodla o rekonstrukci povrchů sportoviště u sokolovny v Podolí. Součástí rekonstrukce je kompletní výměna umělého povrchu fotbalového hřiště o celkové rozloze 1 240 m2 za povrch nový.

Střechy základních škol chce Praha 5 využít pro solární energii

14. května 2022 ve 12:25

Fotovoltaickou elektrárnu jako alternativní zdroj energie se pokusí využít městská část Praha 5. 

Další články
Nahoru