Dnes Pátek - zatazeno 1°C
Zítra Sobota - zatazeno 1°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Zpravodajství

TSK otevřela nové kontaktní centrum

Technická správa komunikací (TSK) v pondělí 13. prosince otevřela nové kontaktní centrum ve Veletržní ulici 1623/24, v Holešovicích. Vchod je z Veletržní ulice, pod hlavním vchodem Centra Stromovka. Do nových prostor se během dvou dnů přestěhovala veškerá agenda podatelny, oddělení koordinace a obchodního oddělení z bývalého sídla společnosti v ulici Řásnovka 8/770, Praha 1 – Staré Město, a tím se dovršilo dvouměsíční stěhování TSK do moderních prostor.

Kontaktní centrum je zřízeno za účelem vyřizování žádostí o uzavření komerčních smluv (zábor pro stánky, předzahrádky, tržiště, vyhrazená parkovací stání atd.), stavebních smluv (výkopy, zařízení staveniště, lešení, kontejnery atd.), žádostí o vyjádření oddělení koordinace (koordinační vyjádření, výkopová povolení), žádostí o uzavírání smluv o zřízení věcných břemen (smlouvy o smlouvách budoucích i smlouvy konečné). Součástí klientského centra je i podatelna.

„Nové kontaktní centrum TSK bude bezbariérové, blízko MHD a s parkováním dvě hodiny zdarma v garážích obchodního centra. Technická správa komunikací je otevřená organizace. Záleží nám, aby se lidé cítili dobře, když si přijdou něco vyřídit osobně. Zároveň je ale náš dlouhodobý cíl, aby si Pražané mohli co nejvíce záležitostí vyřídit online z pohodlí svého domova,“ uvedl Adam Scheinherr, náměstek primátora pro oblast dopravy.

„Stále platí, že naším hlavním cílem je vyřizování veškeré agendy TSK elektronicky z pohodlí domova nebo z kanceláře, ale jsou i složitější případy, kdy potřebují lidé přijít osobně. Proto jsem velmi rád, že je nově můžeme přivítat v moderním kontaktním centru. Pro naše klienty je nově výrazně jednodušší i parkování. V Centru Stromovka, kde se kontaktní centrum nachází, mají dvě hodiny parkování zdarma,“ uvedl Filip Hájek, místopředseda představenstva TSK.

kontaktni-centrum-otevreno  

 


Autor: TZ, red

Pietní shromáždění v Praze 15 k uctění památky Antonína Švehly

Včera ve 12:46

U příležitosti výročí úmrtí státníka Antonína Švehly se koná pietní shromáždění k uctění jeho památky v sobotu 10. prosince od 14 hodin u hrobky Antonína Švehly.

Anketa: Kudy se bude ubírat Praha 5?

Včera v 06:46

Strukturální plán Prahy 5 řeší kde měnit územní plán, jak se má městská část a její čtvrti rozvíjet i kam umístit nové školy, školky a další veřejnou vybavenost. Aby tento dokument opravdu vyjadřoval potřeby občanů Prahy 5, nemohou ho tvořit pouze odborníci, pracovníci úřadu a političtí zástupci....

Další články
Nahoru