Dnes Pátek - zatazeno 14°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 11°C
Pátek 31. 3. 2023
Svátek má Kvido
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Pražské krimi

Trojici zlodějů zadrželi strážníci

Podezřelé chování muže u křižovatky ulic Vinohradská a Jičínská v Praze 3 neušlo poslední lednovou noc operátorovi kamerového systému. Muž se dlouho rozhlížel do všech stran a pak se zastavil u červené dodávky, z které vystoupila žena. Následně přešel ulici k dalšímu muži s kufrem na kolečkách. Oba si prohlíželi jeho obsah, pak muž s kufrem odešel a druhý se vrátil k dodávce, kde společně se ženou prohlíželi zavazadlový prostor auta.

Vyslaná hlídka na místě zjistila poškození zámku u dveří spolujezdce, na zemi ležel odhozený hasák. Pro podezření z trestného činu omezila 41letou ženu a 36letého muže na osobní svobodě a přivolala Policii ČR. Při kontrole nejbližšího okolí nalezli strážníci na tramvajové zastávce i druhého muže s kufrem. Okolnosti případu šetří státní policie.


U požáru bytu v Praze 2 zasahovali hasiči, hořelo v nejvyšším patře

Dnes v 10:31

Hasiči z centrální a strašnické stanice zasahovali ve čtvrtek 30. března od 13:56 hodin ve Slezské ulici v Praze 2 u požáru bytu v nejvyšším patře obytného domu.

Na Smíchově srazil vlak muže, vyprostili ho hasiči

29. března 2023 v 11:32

Jednotka pražských profesionálních hasičů a jednotka hasičů Správy železnice zasahovaly v pondělí 27. března po 19 hodině na železničním viaduktu v Nádražní ulici v Praze 5 u střetu muže s vlakem.

Hasiči vyprostili řidiče po střetu auta s tramvají v Praze 9

27. března 2023 ve 14:49

Profesionální hasiči ze stanice Satalice a pražského dopravního podniku zasahovali v Poděbradské ulici v Praze 9. Střetlo se tam osobní auto s tramvají.

Požár bytu v Praze 3 způsobila pravděpodobně technická závada

27. března 2023 ve 12:51

Hasiči zasahovali v neděli 26. března od 18:15 hodin v Lucemburské ulici v Praze 3. Požár vybavení pokoje zlikvidovali za několik minut, následovalo odvětrání bytu i domu.

Dva muži napadli na ulici třetího a způsobili mu bodnořezná zranění

22. března 2023 v 09:09

V neděli 5. března hodinu po půlnoci napadla dvojice mužů v Řehořově ulici po vzájemné hádce dvaačtyřicetiletého poškozeného a způsobila mu vážná bodnořezná zranění na různých částech těla. Zraněný byl následně převezen ZZS do nemocnice.

Další články
Nahoru