Dnes Sobota - zatazeno 2°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 5°C
Sobota 9. 12. 2023
Svátek má Vratislav
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Trojici zlodějů zadrželi strážníci

Podezřelé chování muže u křižovatky ulic Vinohradská a Jičínská v Praze 3 neušlo poslední lednovou noc operátorovi kamerového systému. Muž se dlouho rozhlížel do všech stran a pak se zastavil u červené dodávky, z které vystoupila žena. Následně přešel ulici k dalšímu muži s kufrem na kolečkách. Oba si prohlíželi jeho obsah, pak muž s kufrem odešel a druhý se vrátil k dodávce, kde společně se ženou prohlíželi zavazadlový prostor auta.

Vyslaná hlídka na místě zjistila poškození zámku u dveří spolujezdce, na zemi ležel odhozený hasák. Pro podezření z trestného činu omezila 41letou ženu a 36letého muže na osobní svobodě a přivolala Policii ČR. Při kontrole nejbližšího okolí nalezli strážníci na tramvajové zastávce i druhého muže s kufrem. Okolnosti případu šetří státní policie.


Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Další články
Nahoru