dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
4°C
Třebonické letní hry: slalom s kolečkem, pivní štafeta a další sportovní lahůdky prověří fyzičku
Slalom s kolečkem nebude na hrách chybět ani letos. Foto: archiv Praha 13

Třebonické letní hry: slalom s kolečkem, pivní štafeta a další sportovní lahůdky prověří fyzičku

Milovníci sportu a špičkových výkonů nemusí zoufat, že se atletické mistrovství světa chýlí ke konci. V jeho závěru mohou posílit své zážitky a emoce účastí na další velké sportovní akci – na Třebonických letních hrách 2013, které se konají tuto sobotu od 11.30 hodin na březích rybníka v Třebonicích.

Městská část Praha 13 a Sbor dobrovolných hasičů Třebonice ve spolupráci s Kulturním domem Mlejn pořádají toto sportovní klání již potřinácté.

Jde o soutěž tříčlenných družstev borců v pěti náročných disciplínách – slalomu s kolečkem v kombinaci s hašením ruční stříkačkou, řezání klády ruční pilou, v záchraně tonoucího z kánoe, běhu přes plovoucí lávku a štafetě v pití piva či limonády.

„Přijďte sportovat nebo fandit – vstup je zdarma. Občerstvení a podvečerní hudební doprovod jsou zajištěny,“ zve tiskový mluvčí Prahy 13 Samuel Truschka.

praha-13-nahled

Třebonické letní hry

Zájemci o aktivní účast (tříčlenná družstva) se mohou hlásit u Jaroslava Matýska – telefon 235 011 239 nebo 607 613 652. Startovné za družstvo je 200 korun.

Hořící pochodeň, kterou bude zapálen symbolický oheň, přinesou do Třebonic sportovci štafetovým během z radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí. Tam ji v 11 hodin převezmou z rukou zástupce starosty Davida Vodrážky a bohyně Athény, vystupující z útrob země.

Do Třebonic jede v sobotu autobus MHD číslo 249 ze stanice metra B Luka.


Autor: Lukáš Plecháček

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru