dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Tříleté dítě strašilo v noci na chodbě, matka ležela doma opilá

Dnes ve tři hodiny ráno vyjížděli policisté do ulice Hájkova, kde se dle oznamovatele na chodbě domu nacházelo tříleté dítě bez jakéhokoliv dozoru. Na místě policisté zjistili, že dítě až tak bezprizorní není. Jeho maminka (33) totiž byla nalezena jen o několik metrů dál v jednom z pokojů jejich bytu.

Avšak postarat se o své dítě byla doslova neschopná, neboť byla podroušena natolik, že se nedokázala přístrojem ke zjištění alkoholu v dechu trefit do vlastních úst.

Ba co víc, ani nevěděla, že její dcerka není doma v postýlce a o opaku se snažila policisty přesvědčit tím, že je dovedla do dětského pokojíku. Až tam zjistila, že je dětská postel prázdná.

Aby bylo možné u této ženy relevantně prokázat přítomnost alkoholu, musela být převezena k odběru krve do nemocnice. Dítě si převzal do své péče otec, který s matkou nesdílí společnou domácnost. Policisté vyrozuměli sociálku.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru