Dnes Neděle - zatazeno -1°C
Zítra Pondělí - oblacno -1°C
Neděle 5. 2. 2023
Svátek má Dobromila
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Tři týdny se bude opravovat část Štěpánské ulice, řidiče čeká omezení
Opravovat se bude úsek mezi ulicemi Ječná a Žitná. Foto: Jiří Sedláček / Wikimedia Commons - CC BY-SA 4.0

Tři týdny se bude opravovat část Štěpánské ulice, řidiče čeká omezení

V pondělí 15. srpna začne opravu vozovky v části ulice Štěpánská, konkrétně v úseku mezi ulicemi Ječná a Žitná. Práce potrvají do 4. září. Informovala o tom mluvčí Technické správy komunikací Barbora Lišková.

„V rámci běžné údržby bude provedena oprava konstrukčních vrstev vozovky v tloušťce 10 centimetrů, s následnou náhradou z živičného krytu,“ uvedla Lišková.   

Stavební práce budou probíhat ve dvou etapách, přičemž dojde vždy k uzavření pouze poloviny vozovky a provoz zde bude jednosměrný.

„Po dobu rekonstrukce bude zajištěna možnost vjezdu a výjezdu z přilehlých ulic Na Rybníčku a Malá Štěpánská a stejně tak i průchodu chodců po přechodech,“ upřesnila mluvčí. Objízdné trasy podle ní nejsou nařízeny.


Autor: puc

Další zastávky v Praze 4 získají nové přístřešky

25. ledna 2023 ve 12:25

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) pokračuje v Praze 4 v obměně přístřešků na tramvajových zastávkách. Během uplynulého víkendu byla vyměněna zastávka Palouček na Táborské ve směru k Nuselské radnici a příští víkend, 28. ledna, přijde na řadu zastávka ve směru Pražské...

TSK využila teplého počasí. Za první lednové týdny opravila přes sedm a půl tisíce výtluků

23. ledna 2023 v 10:55

Mrazivé počasí v první polovině prosince s následnou rychlou oblevou poškodilo na řadě míst vozovky tak, že by bez provizorní opravy musela být snižována rychlost nebo jinak omezována doprava, a to zejména na hlavních tazích, kde jezdí i MHD.

Samoobslužné bezhotovostní jízdenkové terminály jsou v provozu ve všech autobusech DPP

23. ledna 2023 v 10:14

Cestující na všech městských linkách provozovaných Dopravním podnikem hl. m. Prahy (DPP) si mohou zakoupit jízdenky bezhotovostně prostřednictvím samoobslužných terminálů. DPP jich od podzimu nainstaloval 1200 kusů do všech svých autobusů, elektrobusů a trolejbusů. 

Zlíchovský tunel bude ve středu uzavřen

22. ledna 2023 v 11:53

Od 25. ledna do 26. ledna bude v noci od 23 do 5 hodin uzavřen západní tubus A (směr Barrandovský most) a druhý tubus bude jednosměrný v původním směru.

Nehoda auta, tramvaje a sypače zablokovala Argentinskou

21. ledna 2023 ve 21:43

V sobotu 21. ledna po 13 hodině zasahovali hasiči u nehody osobního automobilu, tramvaje a posypového vozu v Argentinské ulici. Událost se obešla bez zranění a hasiči na místě provedli protipožární opatření.

Stavební údržba uzavře Těšnovský tunel

21. ledna 2023 v 09:03

Z důvodu stavební údržby bude Těšnovský tunel dvě noci uzavřen.

Další články
Nahoru