Dnes Úterý - obcasny-dest 4°C
Zítra Středa - obcasny-dest 5°C
Úterý 31. 1. 2023
Svátek má Marika
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Tři sestry 37 let open-air. Dvoudenní hudební festival se stěhuje na Smíchov
Tři sestry. Foto: Pavel Vítek

Tři sestry 37 let open-air. Dvoudenní hudební festival se stěhuje na Smíchov

V pátek 20. a v sobotu 21. května proběhne k oslavě 37. narozenin kapely Tři sestry tradiční dvoudenní hudební festival, který se ale letos nekoná v Braníku, ale na fotbalovém hřišti u Erpetu na Smíchově.  

„Erpet Smíchov je skvělé místo uprostřed Prahy s jedinečným výhledem na bájný Vyšehrad. Čili ideální místo pro takto velkolepou a významnou událost, jakou zajisté narozeniny souboru Tři sestry jsou. Hřiště je kompletně travnaté, obklopené zelení, u vody s výbornou dopravní dostupností. Samozřejmě čeká návštěvníky i kompletní servis: dětský koutek, oddychová zóna,aktivní zóna, stánky s merchem kapel, pivní bary a bohaté občerstvení. Tedy vše, co fanoušci znají z našich předchozích výročních koncertů,“ uvedl Pavel „Mafuna“ Martinek, manager souboru. 

Areál je kousek od Smíchovského nádraží, zhruba 200 metrů od něj je tramvajová zastávka Plzeňka. 

tri-sestry-2022 Tři sestry si pozvali hosty z Anglie. Jejich pozvání přijala kapela THE VARUKERS. Kapela patří mezi hudební legendy punkového světa. „Jsme potěšeni, že přijali naše pozvání a těšíme se na pořádnou dávku punkové hudby,“ řekl Pavel „Mafuna“ Martinek. 

Mezi gratulanty z rodné vísky se představí kapely : E!E, SPS, PLEXIS, DOCTOR P.P., MZH, APPLE JUICE, PIRATES OF THE PUBS a přespolní INÉ KAFE

Dvoudenní koncertní večírek vyvrcholí dvouhodinovou velkolepou pódiovou show Tří sester.

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ZDE (https://trisestryopenair.cz/?q=vstupenky) 

nebo v sesterských hostincích Na staré… vždy s nejnižším servisním poplatkem:

Vstupenky budou též k dostání i jednotlivé dny oslav na pokladně při vstupu do areálu. 

Více informací je na na webu a FB. 

Skupina Tři sestry si k narozeninám nadělila 3LP Vinyl Tour Live 2022–1992, jehož křest se chystá během sobotního programu.


Autor: puc

Vernisáž výstavy Město

29. ledna 2023 v 19:11

Praha 1 zve na vernisáž výstavy Město autorů Michaela Třeštíka, Norberta Tapperta a Petra Holuba.  Vernisáž proběhne v Galerii 1 ve čtvrtek 2. února od 18 hodin. Výstava bude probíhat do 25. února.

Dostavbu okolí nové radnice představí výstava

27. ledna 2023 ve 22:04

Praha 12 a ateliér tvorby katedry architektury ČVUT zvou na výstavu studentských architektonických prací s názvem Dostavba okolí nové radnice.

Sian Evans s Kosheen letos zahraje čtyřikrát

26. ledna 2023 v 07:06

Britská zpěvačka Sian Evans & Kosheen po velkém úspěchu s Resist 20th Anniversary Tour opět přijede potěšit české fanoušky a vystoupí ve třech městech, v Praze hned dvakrát. V rámci českého turné, které je naplánováno na začátek června, se na tuto koncertní sestavu můžete těšit v Praze,...

Koncertní cyklus Atria na Žižkově a Akademie MenART

24. ledna 2023 ve 13:38

Stipendijní akademie uměleckého vzdělávání MenART a Atrium na Žižkově vstupují do letošního roku s novým koncertním cyklem Hudební Odyssea. Během každého večera se představí přední hudebníci působící v Akademii i jejich žáci ve společně sestaveném programu. Večerem provede redaktor ČRo Vltava...

Do Prahy přijede na sto mladých hudebníků z celého světa

23. ledna 2023 ve 20:09

Do prvního kola Mezinárodní hudební soutěže Pražské jaro v oboru viola vybrala soutěžní komise 44 mladých hudebníků ze sedmnácti zemí. Do Prahy dostává pozvánku také 46 soutěžících v oboru trombon, kteří pocházejí z dvaceti zemí. Nejvíce kandidátů v oboru viola je z Číny, až jedenáct. V případě...

Jarní koncerty na Nuselské radnici 2023

23. ledna 2023 v 07:08

V únoru začne cyklus Jarních koncertů na Nuselské radnici. Čtvrtá městská část nabídne čtyři koncerty, zaposlouchat se můžete do houslí, flétny, harfy nebo klavíru.

Praha 11 zve na swingové melodie

22. ledna 2023 v 11:11

Ve středu 25. ledna se koná oblíbená Hudební kavárna v Komunitním centru Matky Terezy. Od 19 hodin si můžete vychutnat swingové melodie, italskou kávu nebo sklenici dobrého vína.

Mala Kacenbergová: Mala a její kočka

22. ledna 2023 v 07:56

Mala a její kočka je název příběhu dvanáctileté židovské dívky a její čtyřnohé přítelkyně z pera polské autorky Maly Kacenbergové. Knihu vydává nakladatelství Ikar.

Pohádková neděle: Jak Tonda léčil rohatou princeznu Safiru

19. ledna 2023 ve 12:53

Divadlo Andromeda zve děti v neděli 22. ledna na pohádku.

Přehlídka monster v divadle DISK aneb konec se blíží

18. ledna 2023 v 09:14

Divadlo DISK uvede čtvrtou inscenaci studentů absolventského ročníku katedry činoherního divadla DAMU Soumrak monster: Zrození apokalypsy premiérou 27. ledna 2023. Komplexní inscenační projekt představí dvě hry v jeden večer. Dvojitá dávka ostré společenské kritiky současného německého dramatika...

Zelená města budoucnosti představí výstava

17. ledna 2023 v 18:32

Studentky a studenti nizozemského architekta a urbanisty Winyho Maase z ateliéru MVRDV, který v akademickém roce 2022/2023 působí jako hostující profesor na Fakultě architektury ČVUT, představí své práce na výstavě Biotopia. Jak by mohla vypadat velká města budoucnosti, jejichž infrastrukturu...

Další články
Nahoru