dnes
Sobota - zatazeno
13°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
11°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
16°C
Pražský život

Tři nová mlhoviště v Praze 6

Šestá městská část uvedla do provozu nová mlhoviště, která mají zpříjemnit delší pobyt v parcích a na hřištích.

Jedno je u dětského hřiště na Růžáku na Hanspaulce v Turkovské, druhé je v Dejvicích v parčíku mezi Banskobystrickou a Evropskou a třetí u hřiště Anastázova v Břevnově.

Zařízení jsou napojena na vodovodní přípojky a vodní mlhu chrlí v pravidelných intervalech. Na všech třech byl pro začátek nastaven stejný interval spouštění, a to na doporučení dodavatele 16krát za den mezi 9. a 20. hodinou.

Na další dvou mlhovištích už se pracuje, vzhledem k tomu, napojení na vodu je tu ale o něco složitější, budou zprovozněna až v příštím roce.


Začátkem listopadu nepoteče voda v těchto ulicích

29. října 2020 v 11:45

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na následující týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Další slevy pro živnostníky chystá Praha 1

28. října 2020 v 18:07

Provozovny ze sítě občanské vybavenosti, kulturní zařízení anebo provozovny veřejného stravování budou z rozhodnutí radnice Prahy 1 zařazeny mezi subjekty, které od ní od listopadu na dobu 6 měsíců obdrží padesátiprocentní slevu na nájemném. Sleva se bude týkat provozoven v nebytových prostorech...

Praha 4 chce zlepšit park na Fidlovačce, oslovila veřejnost

27. října 2020 v 08:34

Park Na Fidlovačce je krajinářsky cennou, přesto poměrně málo využívanou parkovou plochou ve správě městské části Praha 4. To chce radnice změnit a vypsala anketu pro veřejnost.

Další články
Nahoru