dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražská kultura

Tři muži si nedají pokoj, byli už 450krát na špatné adrese

Komedie Tři muži na špatné adrese, se v Divadle Bez zábradlí hraje už osmnáct let a minulý týden ji herci odehráli po čtyři sta padesáté! Premiéru před lety viděl i její autor, světově proslulý dramaturg Luigi Lunari. Ten byl tentokrát přítomen prostřednictvím blahopřání, které do divadla poslal.

antonin-prochazka-karel-hermanek-a-zdenek-zak-ve-hre-tri-muzi-na-spatne-adrese-nahled

„Co dodat k tomu, že jste odehráli úžasných 450 repríz Třech mužů na špatné adrese? Jako by to bylo včera, kdy jste v nově otevřeném Divadle Bez zábradlí prvně uvedli mou hru a já zažil ten úspěch, ocenil vaše herecké výkony, poctivý přístup k myšlence hry, vaši hravost a fantazii,“ píše ve svém dopise Lunari a dodává: „Kapitán“ Karel Heřmánek si již po 450 umývá nohy a já jsem hrdý, že má hra již aspiruje do zápisu v Guinnesově knize rekordů.

Diváky v Divadle Bez zábradlí bavili Karel Heřmánek, Antonín Procházka, Zdeněk Žák a Johanna Tesařová. „Čtyři sta padesátou reprízu jsme oslavili opravdu krásně. Nechyběl dort, šumivé víno a především standing ovation. Není nic krásnějšího, než když v divadle diváci povstanou a odmění herce potleskem ve stoje. Tentokrát to bylo o to silnější, že si ve Třech mužích poprvé zahrál Antonín Procházka, který v roli vystřídal Boba Klepla. Antonín byl úžasný a do kolektivu Tří mužů zapadl šarmatně a s humorem,“ říká ředitelka Divadla Bez zábradlí, Hana Heřmánková.

Na představení Tři muži na špatné adrese se nově s Antonínem Procházkou můžete těšit 24. května, 6. a 20. června, vždy od 19 hodin.


Další články
Nahoru