dnes
Sobota - polojasno
10°C
zítra
Neděle - oblacno
13°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
12°C
Hasiči zachránili tři kočky, jejich majitelku odvezla záchranka
Foto: HZS hl. m. Prahy / Roman Půta

Hasiči zachránili tři kočky, jejich majitelku odvezla záchranka

Tři jednotky hasičů zamířily dnes ve 12:54 do Korunní ulice v Praze 2. Došlo tam k požáru v bytě v posledním patře obytného činžovního domu.

kocka-korunni Hasiči okamžitě nasadili jeden vodní proud vnitřkem budovy a ustavili výškovou techniku. Zásah hasičů na místě blokoval tramvajový provoz.

Na odvětrání domu byla použita přetlaková ventilace.

Hořel odpad a vybavení bytu, ve kterém byla uživatelka spolu se svými třemi kočkami.

Ta byla předána do péče záchranářů, kočky si převzal veterinář.

Hasiči požár lokalizovali v 13:18. Hasičský vyšetřovatel na místě zjistil, že požár způsobil škodu 50 000 korun, příčina se vyšetřuje.


Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Rodina s batolaty žila ve stanu

31. srpna 2020 v 15:21

Informaci o rodině se dvěma malými dětmi, která žije ve stanu v Praze 11 v oblasti zvané Amerika, jela prověřit hlídka strážníků společně s místním okrskářem. V nevyhovujících hygienických podmínkách měly ve stanu minimálně dva týdny pobývat i dvě holčičky ve věku 1,5 a...

Další články
Nahoru