dnes
Úterý - snih-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Pražské krimi

Tři gramy kokainu a tablety extáze. Nigerijci hrozí až dva roky

Při pochůzce si policisté oddělení hlídkové služby prvního policejního obvodu všimli na Staroměstském náměstí trojice osob. Jakmile jedna z nich spatřila policisty, chtěla zmizet v přilehlých uličkách. Policisté muže dostihli  a požádali ho o předložení dokladů.

Nigerijec se při kontaktu s policisty choval značně nervózně, až agresivně. V jednu chvíli se situace vyhrotila natolik, že policisté museli proti čtyřiatřicetiletému muži použít donucovací prostředky.

Stejně agresivně se Nigerijec ale choval i po předvedení na policejní služebnu. Jak se později zjistilo, přechovával u sebe drogy v zakázaném množství. Muži zákona u něj zajistili téměř tři gramy kokainu a nemalé množství tablet extáze. Podle mluvčího policie Tomáše Hulana vyšetřovatel zahájil s předvedeným úkony trestního řízení pro trestný čin přechovávání omamné a psychotropní látky. Za ten mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru