dnes
Sobota - polojasno
33°C
zítra
Neděle - jasno
33°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
33°C
Zpravodajství

Trhy na Tylově náměstí budou mít nového nájemce

Městská část Praha 2 pronajme část Tylova náměstí pro pořádání farmářských trhů. Plochu o rozloze více než 600 m2 radnice poskytne pro umístění stánků a stolečků, nezbytných pro provozování trhů. Doba pronájmu začíná v březnu 2018 a končí v listopadu 2022. 

Nabídky se přijímají do konce srpna do podatelny Úřadu MČ Praha 2 na nám. Míru 20 až do 31. srpna do 13 hodin. Veškeré podrobnosti k tomuto záměru jsou k dispozici na stránkách www.praha2.cz v sekci Úřad a samospráva.

Městská část poskytne nájemci 14 prodejních stánků jako součást výbavy, případné další stánky si zajistí sám a celkem jich může být maximálně 20.

Radnice také vyžaduje zachování volného průchodu pro veřejnost mezi stánky. Provozovatel trhů musí alespoň třikrát v roce uspořádat tematické dny – např. trhy zaměřené na určitou národní kuchyni, bleší trhy, dušičkové trhy, velikonoční trhy apod.

Alespoň dvakrát v roce by měl zajistit speciální programy pro mladé začínající podnikatele, seniory a děti, jako např. zábavné edukativní  programy, programy zaměřené na podporu mladých začínajících podnikatelů v oboru gastronomie.

Také musí garantovat, že produkce prodávaného zboží pochází z vlastních zdrojů farmáře.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

15. srpna 2018 v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

15. srpna 2018 v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

Další články
Nahoru