dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
12°C
pozítří
Pátek - prehanky-dest
9°C
Zpravodajství

Trhy na Tylově náměstí budou mít nového nájemce

Městská část Praha 2 pronajme část Tylova náměstí pro pořádání farmářských trhů. Plochu o rozloze více než 600 m2 radnice poskytne pro umístění stánků a stolečků, nezbytných pro provozování trhů. Doba pronájmu začíná v březnu 2018 a končí v listopadu 2022. 

Nabídky se přijímají do konce srpna do podatelny Úřadu MČ Praha 2 na nám. Míru 20 až do 31. srpna do 13 hodin. Veškeré podrobnosti k tomuto záměru jsou k dispozici na stránkách www.praha2.cz v sekci Úřad a samospráva.

Městská část poskytne nájemci 14 prodejních stánků jako součást výbavy, případné další stánky si zajistí sám a celkem jich může být maximálně 20.

Radnice také vyžaduje zachování volného průchodu pro veřejnost mezi stánky. Provozovatel trhů musí alespoň třikrát v roce uspořádat tematické dny – např. trhy zaměřené na určitou národní kuchyni, bleší trhy, dušičkové trhy, velikonoční trhy apod.

Alespoň dvakrát v roce by měl zajistit speciální programy pro mladé začínající podnikatele, seniory a děti, jako např. zábavné edukativní  programy, programy zaměřené na podporu mladých začínajících podnikatelů v oboru gastronomie.

Také musí garantovat, že produkce prodávaného zboží pochází z vlastních zdrojů farmáře.


Praha 2 pomáhá dávat odpovědi na řešení životních situací

Včera v 09:19

Sociální, právní i výchovnou pomoc při překonávání obtížných životních situací nabízí všem zájemcům diskusní semináře, které už osm let hostí radnice Prahy 2. Pořádá je zde bezplatně občanská poradna Společnou cestou ve spolupráci s humanitním odborem ÚMČ...

Další články
Nahoru