Dnes Neděle - mlha 9°C
Zítra Pondělí - oblacno 7°C
Neděle 25. 2. 2024
Svátek má Liliana
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Trendy jarní bundy pro rok 2023. Které to jsou?
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Ilustrační foto: unsplash.com

Trendy jarní bundy pro rok 2023. Které to jsou?

I když astrologické jaro už začalo, na jarní počasí, zdá se, si ještě chvíli počkáme. Již brzy ale zaklepe na dveře a s ním i nutná výměna šatníku! Za které jarní bundy a kabátky vyměnit péřové bundy, které nás zvládly zahřát přes zimu? Poradíme vám, po jakých trendy bundách sáhnout pro letošní jaro!

Čím starší, tím lepší!

Letošním trendem pro jarní období se stal křivák! Ale ne ledajaký! Čím ošoupanějším dojmem působí, tím více odpovídá poslední módě. Sáhněte po některém z vintage kousků nebo sáhněte hodně hluboko do skříně své maminky, kde na takový kousek možná narazíte! Právě tento trend totiž vévodil kodaňskému fashion-weeku. Pokud zrovna taková móda ale není vašim šálkem čaje, nebojte! I letos můžete sáhnout po různorodých kouscích, a přesto zůstanete IN. Jaké další módní záležitosti teď letí?

Bombery, které si zamilujete!

Nebojte se trendy bomberu, a to ani v oversize velikosti! Právě tyto pohodlné bundy budou trendy i letos! Vsaďte klidně i na jejich barevnou variantu. Bomber vypadá skvěle jak k džínám a teniskám, tak klidně i k jarním šatům. Kontrast, který volná bunda a elegantní kousek vytvoří, prostě frčí! I letos jsou v módě především pastelové barvy. Nemusíte se ale bát ani vzorovaných bomberů. Fantazii se zkrátka meze nekladou. Bomber je navíc ideální variantou jak pro může, tak ženy.

Kabáty a parky: Jaké jsou další jarní trendy?

Skvělým kouskem do deště i na procházku parkem bude některý z dlouhých kabátů. Takové jarní bundy oceníte pro jejich praktičnost i pohodlí. Ani letos nasáhnete vedle s některou z přechodových prošívaných bund, jež byly trendy už minulou sezónu. I klasické denimové bundy zůstávají na žebříčku trendů stále dost vysoko! Pro muže jsou skvělou variantou jarních trendů klasické větrovky, které jsou praktické, a navíc snadno kombinovatelné – hravě se pod ně vejde například mikina s kapucí, jež nejen zahřeje, ale i ozvláštní sportovní outfit. 

Ať už sháníte dámské či pánské jarní bundy, s našimi tipy určitě vyberete správně! 


Nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku se osvědčila

Včera v 10:13

Od října minulého roku, kdy byla z iniciativy hlavního města otevřena nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku, bylo v této ordinaci ošetřeno celkem 1 750 pacientů, z toho 1 600 dospělých a 150 dětí. Městská poliklinika Spálená pak zaznamenala za loňský rok úctyhodných 21 351 ošetřených...

Do projektu Mládež v kraji se zapojila Praha 10

23. února 2024 v 07:15

Praha 10 se zapojila do projektu Mládež v kraji. Jeho prostřednictvím bude možné finančně podpořit veřejně prospěšné projekty mladých lidí.

Studenti v roli astronautů. Úniková hra představí, jak se žije na vesmírné stanici

22. února 2024 ve 13:31

Průběh kosmického letu, běžný život na oběžné dráze, ale i nebezpečí a rizika, kterým mohou astronauti čelit, představuje nová aplikace využívající virtuální realitu. Na jejím vzniku se podíleli výzkumníci z katedry počítačové grafiky a interakce Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze ve spolupráci...

Jak vybrat tu správnou základní školu pro prvňáčka

22. února 2024 v 10:08

Je lepší státní, nebo soukromá škola? Zvolit alternativní vzdělávání, nebo raději klasiku? Anebo vzdělávat dítě doma a do institucí vůbec neposílat? Jak se v tom mají rodiče orientovat?

Fakultní nemocnice v Motole opět obhájila akreditaci

19. února 2024 v 11:02

Ve dnech 22. – 25. ledna proběhlo ve Fakultní nemocnici v Motole akreditační šetření zahrnující hodnocení kvality a bezpečí poskytované péče. Certifikát hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče obhájila nemocnice na další tři roky.

Kurz první pomoci dětem

18. února 2024 v 09:09

V kurzu se v sobotu 24. února naučíte nejen pomoci svému či jinému dítěti při úrazech, nehodách či náhlých nemocech, ale především zvládnout obrovský stres, který z dané situace vyplývá a který mnohdy rozhoduje o tom, jak moc správně budete schopný na místě...

Podvečery pro rodinu o rodině: Setkání s Hanou Fifkovou

15. února 2024 v 07:37

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví radnice Prahy 8 a místostarostka Vladimíra Ludková (ODS) zvou na Podvečery pro rodinu o rodině.

Nemocnice Na Františku zkrátila čekací doby na ortopedické zákroky

13. února 2024 ve 12:18

Ortopedické oddělení Nemocnice Na Františku v Praze 1 zkrátilo čekací doby na nejvíce žádané operační zákroky, jako jsou artroskopie nebo totální kloubní náhrady.

Další články
Nahoru