dnes
Středa - zatazeno
26°C
zítra
Čtvrtek - jasno
30°C
pozítří
Pátek - skorojasno
30°C
Tragická srážka v Dejvicích, rychlík usmrtil na železničním přejezdu ženu
Na místě srážky zasahovali i hasiči: Foto: Leoš Kučera / HZS Praha

Tragická srážka v Dejvicích, rychlík usmrtil na železničním přejezdu ženu

V Praze 6 – Dejvicích srazil dnes odpoledne rychlík jedoucí z Prahy do Rakovníka ženu, která zraněním na místě podlehla.

Targédie se stala vanáct minut pro třinácté hodině přímo na frekventovaném železničním přejezdu v ulici Pelléova nedaleko zastávky MHD Hradčanská.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Zabezpečení přejezdu bylo v provozu. Hasiči evakuovali ze soupravy 35 lidí mimo profil tratě. Provoz na trati byl obnoven v 15:30. Případ prošetřuje Policie ČR a Drážní inspekce.


Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

Dnes v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

Dnes v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

První zářijový víkend Kampa opět ožije tradičními hrnčířskými trhy

13. srpna 2018 ve 14:05

Ve dnech 1. – 2. září od 10 do 19 hodin zaplní Kampu stánky s keramikou renomovaných řemeslníků, nebude chybět oblíbená kavárna s hudebním doprovodem, letos pod názvem Cyklo Handy kavárna. Catering tradičně zajišťuje sociální podnik Café Therapy s vyhlášenými domácími dobrotami. Doprovodný program...

Další články
Nahoru