dnes
Sobota - zatazeno
17°C
zítra
Neděle - zatazeno
18°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
17°C
Tragická nehoda v Komořanském tunelu uzavřela na sedm hodin část Pražského okruhu
Hasiči při zásahu v tunelu. Foto: HZS Praha

Tragická nehoda v Komořanském tunelu uzavřela na sedm hodin část Pražského okruhu

V Komořanském tunelu, který je součástí Pražském okruhu, havaroval dnes v noci kamion. Jeden muž zemřel.

K nehodě v tunelu směrem na D1 vyjeli hasiči z Modřan a Smíchova krátce před půl třetí.  Pomocí hydraulického zařízení vyprostili dva muže, kteří po nárazu kamionu do zdi zůstali zaklínění uvnitř kabiny.

Sedmačtyřicetiletý spolujezdec při nárazu zemřel, devětačtyřicetiletý řidič byl zraněn. Záchranáři ho se zraněním hlavy převezli do nemocnice. „Dále hasiči zajistili místo nehody a zasypali uniklé provozní kapaliny,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Pražský okruh byl v místě nehody ve směru na dálnici D1 sedm hodin uzavřen, policie po tu dobu odkláněla dopravu na exitu Zbraslav. Provoz byl obnoven po desáté hodině.


Praha 4: Dotace na využití srážkových vod

4. června 2020 v 11:24

Radnice Prahy 4 vyhlásila druhou výzvu dotačního programu na podporu akumulace a využití srážkových vod pro rok 2020. Chce tak podpořit občany při pořízení retenčních nádob na podporu akumulace a lokálního využití srážkových vod.

Magistrát upravuje provoz

3. června 2020 v 19:55

V souvislosti s uvolňováním mimořádných opatření upravil Magistrát hl. m. Prahy provoz v budově Nové radnice.

Praha 13 odpustí podnikatelům místní poplatek z pobytu

3. června 2020 v 11:24

V souvislosti s uvolňováním opatření proti šíření onemocnění Covid-19 v České republice rozhodla Praha 13 na svém zasedání 1. června o prominutí místního poplatku z pobytu podnikatelským subjektům na území městské části Praha 13. Důvodem je zmírnění negativních dopadů koronavirové...

Praha vyhlásila výběrové řízení na ředitele nebo ředitelku magistrátu

3. června 2020 v 07:31

Primátor Zdeněk Hřib vyhlásil výběrové řízení na místo ředitele nebo ředitelky Magistrátu hl. m. Prahy.  Zájemci o tuto pozici se mohou přihlásit do 30. června.

Všeobecná fakultní nemocnice bude spolupracovat s mladými architekty

2. června 2020 v 10:07

Oživení čekáren, venkovních prostor i moderní řešení budov a celého komplexu Všeobecné fakultní nemocnice v Praze (VFN) je nově součástí výuky studentů mezinárodní vysoké školy architektury ARCHIP. Téma zdravotnických zařízení byla přitom dosud architekty velmi opomíjená. Mladí talenti by mohli...

Praha 11: Jednání Výboru pro otevřenou radnici a digitalizaci

2. června 2020 v 07:01

Jednání Výboru pro otevřenou radnici a digitalizaci ZMČ Praha 11 je veřejné a koná se dnes, v úterý 2. června od 17 hodin v zasedací místnosti „C“, v budově úřadu MČ Praha 11, Ocelíkova 672/1, Praha – Háje.

Další články
Nahoru