dnes
Úterý - obcasny-dest
16°C
zítra
Středa - jasno
22°C
pozítří
Čtvrtek - polojasno
25°C
Tragická nehoda v Komořanském tunelu uzavřela na sedm hodin část Pražského okruhu
Hasiči při zásahu v tunelu. Foto: HZS Praha

Tragická nehoda v Komořanském tunelu uzavřela na sedm hodin část Pražského okruhu

V Komořanském tunelu, který je součástí Pražském okruhu, havaroval dnes v noci kamion. Jeden muž zemřel.

K nehodě v tunelu směrem na D1 vyjeli hasiči z Modřan a Smíchova krátce před půl třetí.  Pomocí hydraulického zařízení vyprostili dva muže, kteří po nárazu kamionu do zdi zůstali zaklínění uvnitř kabiny.

Sedmačtyřicetiletý spolujezdec při nárazu zemřel, devětačtyřicetiletý řidič byl zraněn. Záchranáři ho se zraněním hlavy převezli do nemocnice. „Dále hasiči zajistili místo nehody a zasypali uniklé provozní kapaliny,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Pražský okruh byl v místě nehody ve směru na dálnici D1 sedm hodin uzavřen, policie po tu dobu odkláněla dopravu na exitu Zbraslav. Provoz byl obnoven po desáté hodině.


Bouřka zkomplikovala v Praze provoz na čtyřech nádražích

2. srpna 2020 ve 21:38

Bouřka, která dnes vpodvečer zasáhla hlavní město, zkomplikovala provoz na celkem čtyřech velkých pražských nádražích. Kvůli výpadku dodávek elektřiny byl zastaven na půl hodiny provoz některých vlaků.

Zákaz rozdělávání ohňů na rizikových místech v Praze končí

2. srpna 2020 ve 21:11

Na základě informace vydané dnes Českým hydrometeorologickým ústavem končí platnost nařízení týkajícího se zákazu rozdělávání ohňů na místech zvýšeného nebezpečí vzniku požáru na území Prahy v pondělí 3. srpna 2020 v 02:00 hodin. 

Na radnici Prahy 10 bude vyvěšena romská vlajka k uctění obětí holokaustu

31. července 2020 ve 12:48

Městská část Praha 10 se tuto neděli připojí ke vzpomínce na tragédii více než půl milionu Romů a Sintů zavražděných v nacistických koncentračních táborech. Na zdejší radnici bude vyvěšena romská vlajka, aby připomněla systematickou likvidaci tohoto etnika během druhé...

Na Prokopově náměstí bude působit ScioŠkola, rozhodli radní Prahy 3

30. července 2020 v 16:36

Společnost Scio se dohodla s Prahou 3 na pronájmu prostor pro svou střední školu. Pronájem budovy na Prokopově náměstí na pět let s možností prodloužení dnes schválili radní městské části. 

Další články
Nahoru