dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
8°C
pozítří
Pátek - snih-dest
3°C
Tragická nehoda v Praze 5: BMW sestřelilo dívku na zastávce, řidič utekl a večer se sám přihlásil
Autobusová zastávka Švandovo divadlo. Tragická nehoda se stala v opačném směru přes ulici. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Tragická nehoda v Praze 5: BMW sestřelilo dívku na zastávce, řidič utekl a večer se sám přihlásil

Dnes brzy ráno, jen pár minut po půl páté, způsobil řidič BMW s pražskou poznávací značkou vážnou dopravní nehodu na náměstí Kinských v Praze 5, při které vyhasl život mladé dívky.

„Z dosud nezjištěných příčin najel mladý řidič do autobusové zastávky poblíž Švandova divadla a střetl se tam s mladou chodkyní. Přivolaní zdravotníci se snažili teprve jednadvacetiletou ženu zachránit, ta ovšem utrpěla bohužel velmi vážná zranění, kterým na místě podlehla,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Policejní hlídky včetně psovoda propátrávali okolí nehody a hledali mladého muže, který měl od nehody utéct do Kinského zahrad. Podle svědků prchal s dalším mužem.

Hledaný muž se dnes po dvacáté hodině dostavil osobně na jednu ze služeben pražských kriminalistů. Policisté provedli u zadrženého orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu a test na přítomnost návykových látek v těle, oba výsledky byly negativní.

„S ohledem na probíhající vyšetřování prozatím nebudeme poskytovat bližší informace k případu," uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Případů, kdy řidič z místa havárie uteče, se v posledních týdnech stalo několik. V neděli 20. července zranil osobní vůz v Hybernské ulici v Praze šest chodců. Z místa nehody pak utekl. Policie ho dopadla, za trestné činy neposkytnutí pomoci, ohrožení pod vlivem návykové látky a ublížení na zdraví mu teď hrozí až osm let vězení.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru