dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Pražský sportVíkendové tipy

Tragédky zvou na Dračí lodě v Malé Chuchli

Tradiční závod dračích lodí Tragicky dlouhé tratě se koná v sobotu 22. srpna v Malé Chuchli. Sportovní klání, pořádané ženským týmem DB Tragédky, se v letošním roce přesunulo do prázdninových dnů, především kvůli vodácky příznivějšímu počasí. Těšit se opět můžete na závody na trati 4500 metrů v kategoriích women, open a mixových posádek.

Novinkou programu je pak závod firemních posádek Fun a Souboj universit, ve kterých startující posádky poměří síly na vzdálenosti 450 metrů. Rozjížďky odstartují v 9 hodin, o cenné kovy se pak závodníci utkají v odpoledních finálových jízdách od 13 hodin.

Závodní den zakončí vyhlášení nejúspěšnějších posádek a následná afterparty s doprovodným programem a výborným občerstvením, na kterou jsou srdečně zváni účastníci závodů i fanoušci.

Více informací na internetových stránkách www.tragedky.cz.

Loděnice USK, Strakonická 48, Praha 5 Malá Chuchle.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Další články
Nahoru