dnes
Pátek - oblacno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Tradiční břevnovská Motolice pomůže dětem z Motola. Vystoupí Tata Bojs a Dan Bárta
V Motole vystoupí i kapela Tata Bojs, která miluje zvířata. I vycpaná. Foto: archiv

Tradiční břevnovská Motolice pomůže dětem z Motola. Vystoupí Tata Bojs a Dan Bárta

V prostorách Břevnovského kláštera v Praze 6 se v sobotu 26. dubna uskuteční tradiční charitativní hudební festival Motol Motolice, jehož výtěžek je každoročně věnován nadaci Národ dětem.

Nadace pomáhá financovat výzkum v oblasti dětské onkologie a hematologie, a zároveň přispívá ke zlepšení prostředí dětského onkologického oddělení FN Motol.

„Osmý ročník hudebního festivalu Motol Motolice, který shromažďuje finance pro nadaci Národ dětem na projekt 1000 statečných, bude mít atraktivní doprovodný program," zvou organizátoři festivalu.

Vystoupí skupina Tata Bojs a Dan Bárta s Illustratosphere. Bohatý program začíná již v 15 hodin. Vstupné je v předprodeji 220 korun a 290 korun přímo na místě.


Autor: Renata Rákosová

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Dnes ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Dnes v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru