dnes
Úterý - snih-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Zpravodajství

Tour po second handech. Vinohrady a Žižkov s Udržitelně Chic

Nakupování z druhé ruky je jednou z cest k udržitelnějšímu šatníku. Prodlužujete život již vyrobenému textilu, nespotřebováváte další zdroje a v neposlední řadě šetříte vaše peněženky. A když víte, kde jsou ta správná místa, je to jako lov za pokladem, který přináší dobro všem.

Lucie Poubová, odbornice na nákupy z druhé ruky, vás ve středu 21. června od 16 do 19 hodin provede pražskými second handy, ukáže vám, jak na to a vyvrátí teorii, že v second handech najdete jen staré hadry. Dozvíte se také, jak efektivně v secondhandech nakupovat a kde se oblečení zbavovat.

Procházka značně piknikem v Riegrovo sadech, kde se dozvíte o materiálech a o tom jak poznat kvalitní kusy. Poté už budete pokračovat v terénu a konec bude na " tajemném" místě se závěrečnou svačinkou.

Cena 400 korun, kapacita omezena, rezervujte si své místo na lucie@udrzitelnechic.cz. Riegrovy sady, Praha 2.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru