dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Pražská politika

Tour de Matěj: Náměstek primátorky Stropnický zahajuje návštěvy městských částí. Na kole

V pondělí 27. dubna navštíví náměstek primátorky Matěj Stropnický Městskou část Praha 11. Setká se s představiteli radnice a osobně si prohlédne vybraná místa v doprovodu starosty a zástupců Institutu a plánování rozvoje hl. m. Prahy. 

Po Praze 11 se bude náměstek Stropnický pohybovat se svým týmem na kole. Návštěvu zahájí v 8.30 hodin v Archivu hl. m. Prahy na Chodově, na 16:00 hodin je plánován briefing s novináři na radnici Prahy 11.

V programu návštěvy jsou stanice metra Chodov, Opatov a Háje a jejich okolí a Litochlebské náměstí a k jednání jsou navrženy jako hlavní tématické okruhy demografické prognózy pro Prahu 11, veřejná prostranství a veřejná vybavenost, změny Územního plánu a podněty Městské části Praha 11 pro Metropolitní územní plán.

Náměstek primátorky Matěj Stropnický touto návštěvou MČ Praha 11 zahajuje sérii setkání s představiteli jednotlivých městských částí a v těchto schůzkách bude v nadcházejících týdnech pokračovat.

„Návštěvy městských částí zahajuji záměrně na Jižním Městě, které má šrámy po celém těle a je pod největším tlakem developerů. Potřebuje přitom především městské investice do nikdy nevybudované veřejné vybavenosti. Sídliště je rovnocennou součástí města a Praha má vůči jeho obyvatelům obrovský dluh. Je na čase začít ho splácet,“ řekl náměstek Stropnický.


Další články
Nahoru