dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Toto není hezký pohled: Zřídil ho rozzuřený diskofil, který se navíc po útoku zachoval nepochopitelně

Policisté z místního oddělení Nové město se od konce června zabývají případem, který je v současné době kvalifikovaný jako trestný čin ublížení na zdraví a výtržnictví. Útoku se dopustil mladík, který 25. června krátce po půlnoci v Salmovské ulici v Praze 2 fyzicky napadl kolemjdoucího muže.
napadeny-muz-diskofilem-nahled

Foto: Policie ČR

Vše začalo tím, že se muž snažil umravnit dvojici, konkrétně mladíka a dívku, která dle jeho názoru před tamní diskotékou narušovala veřejný pořádek. Ještě před příjezdem hlídky městské policie, kterou si na místo přivolal, se ale snažil jejich nevhodné chování zachytit na svůj mobilní telefon.
 
„V té chvíli mladík muže udeřil pěstí do obličeje takovou razancí, že muž upadl na zem, kde si o silnici rozsekl hlavu a zůstal ležet v bezvědomí. Dvojice po útoku z místa odešla, aniž by muži poskytla jakoukoli pomoc. Krom poranění hlavy, které si vyžádalo hospitalizaci v nemocnici, muž utrpěl také poranění ruky a žeber,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

napadeny-muz

Díky medializaci případu policisté přijali desítky poznatků k osobě podezřelého, které se ve většině případů shodovaly. Ve středu ve večerních hodinách se navíc na policejní služebnu přišel přihlásit dvacetiletý mladík, který se na zveřejněných fotografiích poznal. Pro další vývoj případu nyní bude důležitý výslech mladíka a také slečny, která byla celému incidentu přítomna a kterou již policisté mají také ztotožněnou. Pokud by se právní kvalifikace nezměnila, hrozil by pachateli v případě vypátrání a odsouzení trest odnětí svobody až na tři roky.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru