Dnes Pátek - snih -1°C
Zítra Sobota - snih -1°C
Pátek 1. 12. 2023
Svátek má Iva
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
TOP 09 a STAN budou v komunálních volbách v Praze 11 kandidovat společně
Podpis memoranda o předvolební spolupráci. Foto: TOP 09

TOP 09 a STAN budou v komunálních volbách v Praze 11 kandidovat společně

Stejně jako v komunálních volbách před čtyřmi lety budou na Praze 11 strana TOP 09 a hnutí STAN kandidovat společně. V probíhajícím volebním období tvoří v zastupitelstvu jeden politický klub a jsou součástí vládnoucí koalice.  O včerejším podpisu memoranda o společném podpisu informoval předseda TOP 09 v Praze 11 a místostarosta městské části pro oblast životního prostředí Jakub Lepš.

„V roce 2018 jsme šli do komunálních voleb jako koalice. Po volbách jsme vytvořili společný zastupitelský klub TOP 09 – STAN, který během celého volebního období funguje zcela spolehlivě a – na rozdíl od všech ostatních politických klubů v Zastupitelstvu Prahy 11 – bez jakýchkoliv personálních změn nebo vnitřních rozporů,“ uvedl Lepš.

V nejbližších týdnech a měsících podle něj bude představena kompletní kandidátní listina pro zářijové volby a volební program, který bude klást důraz zejména na nutnost dalšího rozvoje Prahy 11.

„Mezi naše priority patří zkvalitnění a regenerace veřejného prostoru, zdravé životní prostředí a široká nabídka veřejných služeb. Našim cílem je, aby Praha 11 byla bezpečným a živým městem, které svým obyvatelům všech věkových kategorií poskytuje kvalitní bydlení, dostupné sociální a zdravotní služby, pracovní příležitosti, kvalitní vzdělávání i možnosti pro trávení volného času a sportování,“ dodal Lepš.


Autor: puc

Tématy nových výstav v Pragovka Gallery jsou rituály, intimita i čas

1. října 2023 ve 20:33

Ve čtvrtek 5. října zahájí Pragovka Gallery v 18 hodin čtyři nové výstavy. Skupinová výstava Deep Time Walk, jejíž kurátorkou je Lenka Dolanová, zve návštěvníky k prožívání hloubky historie v pohybu prostřednictvím tvorby Michala Kindernaye, Jimeny Mendozy, Kataríny Poliačikové a Jana Pražana....

Další články
Nahoru