Dnes Sobota - skorojasno 11°C
Zítra Neděle - skorojasno 12°C
Sobota 23. 10. 2021
Svátek má Teodor
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Ze sociálních sítí

Tomáš Portlík: Nejen Praha 9 a očkování

V současnosti již máme první dávkou proočkované seniory v našem ústavu sociálních služeb a finišujeme s přípravou vakcinačního centra na Poliklinice Prosek tak, abychom, až bude dostatek vakcín, byli připraveni.

Městská část Praha 9, prostřednictvím sociálního odboru již nyní pomáhá seniorům s registrací z toho důvodu, že systém se nestálé mění a nespoléháme se na to, že si každý senior vygeneruje svůj vlastní PIN.

Přesto, že víme, že bez dostatečného proočkovanosti populace, nebude návrat k normálnímu životu možný, trváme na dobrovolnosti očkování, neboť každý musí mít možnost svobodně se rozhodnout. Současně je na prosecké poliklinice stále v provozu naše testovací centrum, které díky možnosti bezplatně se testovat antigenními testy nabízí pro všechny šanci navštívit své blízké, bez obavy z dalšího šíření nemoci.

Dnes to není o tom kritizovat a hledat viníky, ale musíme všichni, na všech úrovních (stát, kraj, obec – městský část) dělat každý to, co je v našich silách, abychom ten COVID porazili.

Společně s kolegy napříč politickým spektrem jsme všemi hlasy schválili vznik očkovacího plánu pro Prahu tak, abychom se napříště vyhnuli zmatkům. Měla by vzniknout vakcinační centra, aby mohl být každý zájemce co nejrychleji naočkován ve chvíli, kdy bude dostatečné množství vakcín.

O štěstí je totiž známo, že přeje především připraveným.

Komentář místostarosty Prahy 9 Tomáše Portlíka (ODS) na jeho facebookovém profilu.


Nacher zveřejnil další video, hovoří o exekucích, insolvencích i ochraně spotřebitele

23. září 2021 v 09:52

Pražský zastupitel a poslanec Patrik Nacher vede kandidátku ANO v metropoli pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny. V rámci kampaně se rozhodl natáčet a na YouTube publikovat krátká videa, ve kterých popisuje, co se v uplynulých letech i jeho přičiněním podařilo prosadit v Parlamentu a co by...

Další články
Nahoru