dnes
Čtvrtek - zatazeno
2°C
zítra
Pátek - zatazeno
4°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
4°C
Mísu na dámském WC ucpal bankovkami
Padělané bankovky, které se muž pokoušel spláchnout. Foto: MP Praha

Mísu na dámském WC ucpal bankovkami

Větší množství bankovek se muž snažil spláchnout na veřejných toaletách. Našel je údajně na chodníku. 

Při kontrole vestibulu metra I. P. Pavlova strážnice pojala v neděli ráno podezření, že na dámské toaletě s označením invalidy dochází k aplikaci drogy.

V kabince byl podle obsluhy muž, který měl WC ucpat neznámým předmětem. Dotyčný na výzvu vyšel z toalety a po prokázání totožnosti strážnici uvedl, že toaletu ucpal větším množstvím bankovek, které se snažil spláchnout, když na nich objevil červenou barvu.

Zřejmé padělky bankovek měl nejprve najít sám, později tvrdil, že je našel společně s kamarádem na chodníku.

„Pět set čtyřicet pět bankovek pěti různých měn strážníci předali společně s čtyřiatřicetiletým mužem kolegům ze státní policie k dalšímu opatření,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Policie: Kriminalita v Praze 2 letos klesla. Souvisí to s nouzovým stavem

24. listopadu 2020 ve 21:32

Kriminalita v Praze 2 je v době nouzového stavu o 27 procent nižší než ve srovnatelném období loňského roku. Vyplývá to policejních statistik. Je to v důsledku vyhlášeného nouzového stavu a s ním souvisejících omezujících opatření vlády. Podle policistů k tomu přispělo i zvýšení sankce u vybraných...

U Cholupic se srazilo osobní auto s nákladním

24. listopadu 2020 v 17:36

Na Pražském okruhu v oblasti Cholupic ve směru na letiště zasahovala v pondělí od 19:53 hodin jednotka pražských hasičů u nehody osobního a nákladního auta.

Dlažební kostkou poškodil auto, strážníkům neunikl

17. listopadu 2020 v 09:51

Strážníkům se podařilo vypátrat muže, který v poledne 14. listopadu rozbil dlažební kostkou čelní sklo u zaparkovaného auta. K jeho dopadení pomohl svědek.

Hledá se majitel ztracené peněženky s finanční hotovostí

13. listopadu 2020 v 17:23

V pondělí 2. listopadu nedlouho před polednem předala šedesátiletá žena kolegům na policejní služebně na Vinohradech cizí peněženku i s obsahem. Nález učinil malý chlapec na stole u dětského hřiště ve Slovenské ulici na Vinohradech a předal ho ženě, která jej hlídala a následně celou věc oznámila...

Ve skladu v Praze 10 unikla chemická látka

13. listopadu 2020 v 07:00

Ve čtvrtek 12. listopadu v 15:59 přijalo operační středisko pražských hasičů oznámení o úniku asi 500 litrů chemické látky v komerčním objektu v ulici K Hrušovu v Praze 10. Na místo vyjely 3 jednotky hasičů s chemickou službou a technickým automobilem určeným pro zásahy...

Kladivem do výlohy. Prý se potřeboval uklidnit

12. listopadu 2020 v 15:03

Do Jičínské ulice v Praze 3 jela hlídka prověřit oznámení o muži, který měl kladivem rozbíjet výkladní skříně provozovny. Na místě ji kontaktoval oznamovatel a uvedl, že škodu způsobil zavalitý muž s plnovousem a pantoflemi na nohou.

Další články
Nahoru